Wypozyczalnia samochodow Larnaka lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Idade do condutor: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Larnaka, Paphos, Limassol, Protaras, Ajia Napa, Nikozja, Kırklar, Latsi
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Zmień lub anuluj rezerwację za darmo

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Larnaka lotnisko

Na co czekasz? Porównaj ceny wypożyczenia samochodu w mieście Larnaka lotnisko w serwisie HolidayCars.com, aby zapewnić sobie beztroskie wakacje.

Prawdopodobnie nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, ale na ceny wypożyczenia samochodu wpływ mają popyt i podaż. Planujesz wyjechać na wakacje w szczycie sezonu? Wynajmij samochód z wyprzedzeniem za niższą cenę.

Skorzystaj z naszych stawek wynajmu samochodu all-inclusive z gwarancją najniższej ceny, abyś nigdy nie płacił więcej niż trzeba. Nasza gwarancja „Zero ryzyka” zapewnia 100% zwrot różnicy w cenie i gwarantuje beztroskie doświadczenie wynajmu samochodu.

Do miasta Larnaka lotnisko można bardzo łatwo dostać się samolotem i samochodem. W tym celu radzimy wybrać jedną z naszych agencji wynajmu samochodów z biurem zlokalizowanym bezpośrednio na lotnisku. Jeśli przylatujesz na miejsce samolotem, możesz wówczas wygodnie odebrać wypożyczony samochód na lotnisku. Stamtąd możesz pojechać do hotelu lub apartamentu. Pod koniec pobytu po prostu zwrócisz samochód na lotnisku.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rezerwacji w mieście Larnaka lotnisko, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy i udzielimy niezbędnych wskazówek i informacji.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Larnaka lotnisko

Nasi klienci ocenili Larnaka lotnisko przeciętnie na 9.5 na podstawie 2 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

30-03-2017

mówi:
Na Cyprze jest wiele miejsc wartych zobaczenia. Dla zwiedzających udostępnione są wykopaliska ze wszystkich okresów: od neolitu, poprzez okres rzymski, frankoński i turecki. Dysponując wypożyczonym samochodem można dotrzeć do licznych zabytków - nie tylko tych polecanych w przewodnikach. Na pewno nie można pominąć Paphos (Grobowce Królewskie, Dom Dionizosa) i okolic Limasol (Kolossi, Kurion). Dla lubiących górskie wędrówki mnóstwo ścieżek z pięknymi widokami - niekoniecznie w górach Trodos, które polecam pasjonatom narciarstwa (w marcu wciąż leżał śnieg i pracowały wyciągi). Pobyt przed sezonem gwarantuje niskie ceny, rozsądne temperatury - 18-23 st. i słońce (wróciliśmy mocno opaleni) i możliwość swobodnego zwiedzania (brak tłoku). Zrobienie zdjęcia bez mistrzów drugiego planu nie jest problemem. Nas urzekł Półwysep Akamas z Łaźnią Afrodyty na północnym zachodzie i Błękitna Laguna na przeciwległym krańcu wyspy. Dla myślącego kierowcy ruch lewostronny nie stanowi większego problemu. Warto spróbować lokalnych przysmaków, np. lukumi czy szuszuko.
06-12-2016

mówi:
Z miejsc, które należy koniecznie odwiedzić polecam cerkiew św. Łazarza, nadmorską promenadę i ruiny antycznego miasta Kition. Nie zapomnijcie skosztować wyśmienitego słodkiego wina Commandaria i wybrać się do jednej z lokalnych restauracji na meze.