Oto kiralama Frankfurt havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

Oto kiralama Frankfurt havalimanı

Frankfurt havalimanı şehrinin iyi konumu, turistler için şehri, en iyi varış noktalarından biri haline getiriyor. Bunun ardından ise şehrin bir müddet keşfedilmek üzere harika bir nokta olması geliyor, burası ayrıca karayolu yolculuğu için mükemmel bir başlangıç.

Ucuz aracınızı park ederken yerel kuralları dikkate alın. Bu kurallar, şehirden şehre ve hatta bazen şehrin içindeki bir bölgede bile farklılık gösterir. Aracınızı, bir otoparka park etmeniz daha pahalı gözükebiliyor olsa da bu, genellikle akıllıca bir iştir. Bu, araç için güvenlidir ve burada park kurallarını ihlal etme riskine girmezsiniz.

Yerleşik halkın sürüş tarzı, sizinkilerle farklı olabilir. Frankfurt havalimanı şehrinde sürüş tarzınızı buna uyumlu hale getirmeniz tavsiye edilir.

Frankfurt havalimanı şehrine uçmak ve buraya sürmek çok kolaydır. Bunun için doğrudan havaalanınında yer alan bir ofisi olan rent a car acentelerimizden birini seçmenizi öneririz. Eğer uçakla seyahat ediyorsanız, kiralık aracınızı havaalanında teslim alabilirsiniz. Oradan da otelinize veya binanıza sürersiniz. Tatilin sonunda aracı basitçe havaalanına bırakırsınız.

Son olarak, kiralık bir araç, burada bulabileceğiniz tüm güzel noktaları ziyaret etmek için mükemmel bir yöntemdir. Bir araç ile kendi rotanızı belirlemek kolaydır, böylece belirli bir zamanda mümkün olan en fazlasını deneyimlersiniz.

Frankfurt havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Frankfurt havalimanı'a 5 puan üzerinden ortalama 9.0 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

01-01-2018

diyor:
Aracimi kiralama yerinden sorunsuz ve kolay sekilde aldim.Depo dolu sekilde aldim.Araç son model bir araçti.Son gün araci kolay ve sorunsuz sekilde teslim ettim.Beni rahatsiz edici herhangi bir durum yoktu.
14-07-2017

diyor:
Yurt disi seyahatiniz için yaninizda mutlaka Avrupa haritasi yüklü bir Navigasyon bulundurun. Araçta verilen Navigasyon hizmetinin 10 günlük kirasi yeni bir Navigasyon fiyati kadar. Ben iyi ki yanimda getirmisim. Hiz kurallarina dikkat edin, özellikle sehir içlerinde saatte 30 km lik cok bölge var. Mutlaka aracinizi park yerlerine birakin. Yoksa aninda ceza yersiniz. Yol kenarlarindaki park yerlerinde park makinelerinden bilet alarak aracin iç kismina birakin. Almanya da Cumartesi gece ve Pazar günleri benzin istasyonlarinin bir çogu kapali. Bu nedenle yakit deponuzu dolu tutmaya çalisin. Araci yakit deposu tam dolu aliyor ve tam dolu teslim ediyorsunuz. Benzin istasyonlarinda yakitinizi kendiniz dolduruyor ve pompa numarasini söyleyerek içeride ödeme yapiyorsunuz. Sürekli Aral firmasindan yakit aldim ve çok memnun kaldim.
19-02-2017

diyor:
Kelkheim dogal tabiat parkina gidin
12-05-2016

diyor:
FRANKFURT BULUNMAKTAN HOSLANDIGIMIZ BIR KENT OLDU. MÜNIHE KADAR 'ROMANTIK YOL ÜZERINDEKI HARIKA ORTAÇAG KASABALARINI GÖRDÜK, TÜM DOSTLARIMA BU ROTAYI ARABA ILE GIDEREK TARIH,COGRAFYA, MIMARI GÜZELLIKLERI TANIMALARINI ISTERIM.29.4-9.5.2016 GEZISINI HEP HATIRLAYACAGIM.
04-02-2016

diyor:
hizmet süresi 23 e kadar . uzatabilirler