Oto kiralama Bodrum havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Samsun, İstanbul, Ankara, Adana
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Bodrum havalimanı

Oto kiralama Bodrum havalimanı

Bodrum Uluslararası Havalimanı'nda oto kiralama

Avrupa'daki tüm şehirler araba ile keşfe yönelik değildir. Bu tür şehirlerde toplu taşımayla yola çıkmanız daha iyi olur. Ama Bodrum, Türkiye'de, pek çok turistin bilmediği tüm gizli hazineleri görebilmek için gerçekten bir araba kiralamalısınız. Seçtiğiniz bir arabayla A noktasından B noktasına dilediğiniz zaman geçebilirsiniz. Orada yaşayan ve kendi hayatları olan arkadaşlarınıza veya ailenize bel bağlamak zorunda kalmazsınız. Bu, şehri kendi programınızda keşfetmenizin de en iyi yoludur. Sadece sizin için doğru arabayı seçin ve gitmeye hazır olun.

Türkiye'deki Bodrum Uluslararası Havalimanı

Bodrum Havalimanı, Türkiye Bodrum ilçelerine ve Milas'a hizmet veren uluslararası bir havalimanıdır. Bodrum'un 36 km kuzeydoğusunda ve Milas'ın 16 km güneyinde yer alır. Geniş yeni uluslararası terminal, 2000 yılında tamamlanıp 2012 yılında yeni uluslararası terminalin tamamlanmasının ardından iç hatlar terminali olmuştur. Eski terminal (uluslararası terminalin yanında) iç hat uçuşlarına ayrılmıştır. Bu terminaller yılda yaklaşık 2,5 milyon yolcu ağırlamakta olup özellikle Avrupa'nın başlıca şehirlerinden charter uçuşların sık ulaştığı yoğun yaz turizmi aylarında kalabalık olmaktadır.
Haziran 2012'de, yılda 5 milyon yolcuya hizmet vermek üzere tasarlanmış olan yeni bir terminal açılmıştır. Terminal, biniş bekleme salonundan erişim sağlanabilen ek oturma alanı ve iki açık hava sigara içilen alanı ile geniş ve ferahtır. Alanda kontrolde iyileştirmeler yapılıp önceki uluslararası terminal iç hat terminaline dönüştürülmüştür.

Bodrum Uluslararası Havalimanı'nda oto kiralama tedarikçileri

Bodrum Havalimanı'nda kiralık arabanızı HolidayCars.com ile ayırttığınızda gizli maliyetlere şaşırmazsınız. Rezervasyon ücreti ya da kredi kartı ücreti yoktur. Fikrinizi değiştirseniz bile, rezervasyonunuzu değiştirmek araç tesliminden 48 saat öncesine kadar ücretsizdir.. HolidayCars.com bunu sizin için süper kolay hale getirir; Bodrum'a uçun, arabanızı havalimanında alın ve arabanızı dönüş uçuşunuzu yapacağınız gün aynı yerde geri verin.
Holiday Cars, her ikisi de aşımı kapsayan ve size sorunsuz bir yolculuğu garantileyen Risk Yok Garantisi ve Risk Yok Garantisi Artı+ bulunan oto kiralama şirketleri sunar. Bu, diğer araba kiralama şirketleri gibi değildir. HolidayCars.com, araba kiralamadan önce Bodrum havalimanındaki tüm araba kiralama fiyatlarını sizin için karşılaştırır. Böylece, fiyat konusunda endişe etmeden kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Ama fiyatlar yükselmeden önce erken rezervasyon yapın. Holiday Cars, aşağıdaki araba kiralama şirketleriyle çalışır:

Bodrum'u kiralık araba ile keşfedin

Bodrum, Türkiye'nin güneybatı sahilinden Ege Denizi'ne uzanan Bodrum Yarımadası'nda bulunan bir şehirdir. Şehir, Bodrum Kalesi manzaralarıyla iki koyu ile öne çıkmaktadır. Bu, kısmen Halikarnas'ta bulunan Anıt Mezar'ın taşlarıyla inşa edilmiş bir orta çağ kalesi olup Antik Dünya'nın Yedi Harikasından biri olarak kabul edilmektedir. Şehir, ayrıca, sahil kenarı kasaba ve tatil yerlerinin de yeridir. Günlük rotanızı seçin ve konaklamanız sırasında tüm güzel yerleri ziyaret edin.

Bodrum'da İklim

Bodrum, Akdeniz iklimine sahiptir. Yazları sıcak ve nemli; kışları ılık ve çoğunlukla güneşlidir. Bodrum'un en sıcak ayı Temmuz iken en soğuk olanı Ocak ayıdır.
Bodrum havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Bodrum havalimanı'a 7 puan üzerinden ortalama 9.7 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

19-12-2020

diyor:
Rezervasyonu olabildiğince erken yapmak fiyat açısından büyük avantaj. Kısa süreli ve kısa mesafe kullanacaksanız dizel yerine benzinli araç tercih etmek daha mantıklı. Ve tabii kurumsal ve bilinen kiralama şirketleri üzerinden ilerlemek hizmet alım sürecinizden, yol desteğine, ödeme güvenliğine kadar bir çok avantaj sağlıyor. Teşekkürler Goldcar...
14-07-2020

diyor:
Önceden yolculuk bilet araştırması, kiralık araç araştırması. Güvenilir firma ile çalışmak. Kurumsal olmasına dikkat etmek. Yerel özellikleri bilmek.
07-03-2018

diyor:
Harika bi yer.
28-02-2018

diyor:
ortakent camel beach...
13-02-2018

diyor:
bitez dondurmalarindan bodrum mandalinasinin tadina bakmak, yalikavak marina, bodrum kalesi, her firsatta heryerde denize girsinler
18-01-2018

diyor:
Herkese uygun ve hitap eden bir tatil cenneti
18-01-2018

diyor:
Ege denizinin en güzel noktalarindan biridir.