Oto kiralama Konya havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Samsun, İstanbul, Ankara, Adana
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Konya havalimanı

Oto kiralama Konya havalimanı

Konya Uluslararası Havalimanı'nda oto kiralama

Aziziye Camii ve Tropikal Kelebek Bahçesi, Türkiye'de Konya'da ziyaret etmeniz gereken iki yerdir. Elbette, bu şehirde ziyaret edilecek başka müthiş yerler de vardır; bu yüzden oradayken bir araba kiralamayı göz önünde bulundurmalısınız. Bu, seçebileceğiniz en iyi ulaşım yoludur. Konya Uluslararası Havalimanı'nda en iyi araba kiralama fırsatlarını Holiday Cars aracılığıyla bulun. Uygun fiyatla en iyi arabayı bulmanıza yardımcı oluruz.

Konya Uluslararası Havalimanı

Konya Havalimanı, Konya, Türkiye'de yer alan askeri hava üssü ve kamusal havalimanıdır. Havalimanı, NATO tarafından da kullanılmakta olup 2000 yılında halka açılmıştır. Şehre 18 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanının yolcu terminali 2.650 m² bir alanı kaplar ve 278 arabalık park alanı vardır. Konya Havalimanı, Türk Hava Kuvvetlerinin 1. Hava Kuvvetleri Komutanlığının 3. Ana Jet Üs Komutanlığına ev sahipliği yapmaktadır. Tamamlanan yeni terminal aslının 5 katı artırılmış kapasiteyle 2015 yılında açılmıştır. Bu havalimanıyla ilgili en iyi şey havalimanından ayrıldığınız anda kiralık arabanızla gidebilmenizdir.

Konya Uluslararası Havalimanı'nda yeni maceralar için oto kiralama fırsatları mevcut

Konya'da tatiliniz sırasında toplu taşımaya bel bağlamak istemiyorsanız kesinlikle Holiday Cars'tan bir araba kiralamalısınız. Sizin için mükemmel arabayı bulmanıza yardımcı olabiliriz. Düşük bütçeli arabalardan özel spor arabalara tercihinizi yapın. En iyi fırsatı bulduğunuzda rezervasyon yapmak için çok beklemeyin. Fiyat yükselebilir. Holiday Cars ile rezervasyon yaptığınızda gizli ücretler konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Sen bile değiştirebilirsin Rezervasyonunuz giriş tarihinden 48 saat öncesine kadar ücretsiz.
Holiday Cars, Konya Uluslararası Havalimanı'ndaki en iyi oto kiralama fırsatını sunar. Size, Konya'da araba kiralamada en iyi fiyatları gösterirler. Pek çok insan Holiday Cars ile güzel deneyimler yaşamaktadır. Aşağıdaki güvenilir araba kiralama şirketleriyle çalışmaktayız:

Konya hakkındaki ilginç gerçekleri araştırın

Konya, Türkiye'nin Orta Anadolu bölgesinde, Ankara'nın güneyinde bulunan bir şehirdir. Burası, Sufilerin, Mevlana Müzesi'nde Mevleviliğin kurucusu Mevlana Celâleddîn-i Rûmî'nin türbesine odaklı hac varış yeridir. Müzenin doğusunda yer alan Mevlana Kültür Merkezi'nde, sema eden derviş gösterileri gerçekleşmektedir. 12. yüzyıl Alâeddin Camii, Alâeddin Tepesi'nin yeşil parklarıyla çevrilidir. Ama orada hac amaçlı bulunmuyorsanız bile şehir genelinde araba sürerek ve turistik yerleri görerek harika vakit geçireceksiniz.

Konya'nın İklimi

Konya'nın iklimi yerel bir bozkır iklimi olarak anılmaktadır. Konya'da yıl boyunca az yağmur yağar. Bu iklim, Köppen-Geiger iklim sınıflandırmasına göre BSk sınıfında sayılmaktadır. Burada sıcaklık ortalaması 11,3 °C'dir. Bir yılda, ortalama yağan yağmur miktarı 337 mm'dir. Bu da, bu tatil yerinde şemsiyenize ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelir.
Konya havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Konya havalimanı'a 3 puan üzerinden ortalama 9.3 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

16-06-2020

diyor:
Öncelikli rezervasyon her zaman iyidir
18-10-2018

diyor:
Aksehir: Helvaci Necmi, Lezzet Lokantasi, Büsra Restoran
04-01-2018

diyor:
just enjoy the travel with your car:)