Oto kiralama Samsun Carsamba havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Samsun, İstanbul, Ankara, Adana
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Samsun Carsamba havalimanı

Oto kiralama Samsun Carsamba havalimanı

Samsun-Çarşamba Havalimanı'nda oto kiralama

Yakında Samsun-Çarşamba Havalimanı'na mı uçuyorsunuz? Tatilinizi planlarken arabanızı önceden ayarladığınızdan emin olun. Holiday Cars, Samsun-Çarşamba Havalimanı'ndaki en iyi araba kiralama fırsatlarını bulma konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Bizimle Samsun-Çarşamba Havalimanı'nda arabanızı ayırtırken hiçbir gizli maliyetle şaşırmazsınız. Bu şekilde, Türkiye'nin müthiş şehrini gezip keşfedebilmeniz için, size, Samsun'daki tatilinizde en iyi kiralık araba garanti edilir.

Samsun-Çarşamba Havalimanı

Samsun-Çarşamba Havalimanı, Kasım 1958'de açılmış olup güzel Türk şehri Samsun'da bulunan kamusal bir havalimanıdır. Havalimanı, zaman içinde yetersiz kalmış ve Çınarlık Belediyesinden taşınmıştır. Samsun-Çarşamba Havalimanı, o zaman, 2 Kasım 1999 tarihinde 24 saatlik programlı iç ve dış hat hava trafiği için yeniden açılmıştır. Havalimanı, Samsun'a 23 km uzaklıkta bulunmaktadır.
Samsun-Çarşamba Havalimanı'nın yolcu terminali 4.725 m² alanda yer alıp 246 arabalık park alanı vardır. Terminal, 1,5 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Mevcut olan hem iç hem de dış rotalar için 18 check-in kontuarı bulunmaktadır. Maksimum güvenlik için, havalimanı, CCTV kamera sistemi ile 24 saat izlenmektedir. Samsun-Çarşamba Havalimanı, büfe, restoranlar, kafeterya-barlar, oto kiralama ofisleri, ibadet yeri, kayıp ve bulunan eşya ofisi hizmeti ve sabit telefon gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Dış Hat Uçuşlarının Gidiş ve Geliş hollerinde pek çok gümrüksüz duty-free mağazası bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları, İstanbul'dan Samsun'a günlük uçuşlar düzenlemektedir.

Samsun-Çarşamba Havalimanı'nda araba kiralayın

Holiday Cars, hiçbir ekstra maliyet olmadan Samsun-Çarşamba Havalimanı'ndan sadece en iyi oto kiralama şirketlerini karşılaştırarak tatiliniz için mükemmel kiralık arabayı bulmanıza yardımcı olur! Holiday Cars'ta arama sonuçlarınızda yer alan araba kiralama fiyatları tam olarak araba kiralarken ödediğiniz fiyatlardır. Rezervasyonunuzu onaylamadan önce her zaman Holiday Cars'ın ve arabanızı teslim alacağınız araba kiralama tedarikçisinin tüm şartlarını inceleyin. Araba kiralama şirketlerinin havalimanında veya onun yakınında bir ofisinin olması seyahat edenler için, vardıktan hemen sonra arabalarını teslim alabilmeleri için her zaman kullanışlıdır. Samsun-Çarşamba Havalimanı'nda araba kiralamak için mevcut olan bu şirketler şunlardır:

Samsun'da araba kiralayın

Samsun, Kızılırmak ve Yeşilırmak deltalarının arasında Karadeniz'in güney sahilinde bulunan en geniş şehirdir. Türkiye'nin kuzeyinde yer alan bu şehir Bizans döneminde Amisos olarak biliniyordu ve 12. yüzyılın ikinci yarısında Selçuklu Türkleri tarafından ele geçirildiğinde Samsun adını almıştır. Samsun'daki tatilinizde, bu tarihi şehri sevdiklerinizle keşfedebilmeniz için kiralık araba bakmanız şiddetle önerilir.
Gelişen ekonomi eski Samsun'u modern çok katlı binalarla kaplamıştır! Samsun'da yapılacak ve görülecek pek çok eğlenceli şey vardır. Arkeoloji ve Etnografya Müzesi ve sağ yanında bulunan Atatürk Müzesi görülmeye değerdir. Karadeniz sahillerinin yanı sıra doğal park ve gezilecek yerler bulacaksınız. İdeal kiralık arabanızı Holiday Cars'ta bulun ve güzel Samsun'u keşfetmeye başlayın.
Samsun Carsamba havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Samsun Carsamba havalimanı'a 2 puan üzerinden ortalama 9.5 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

25-11-2017

diyor:
Samsuna gidip pide yemeden dönmek olmaz. Birde döner meshur bir sehir. Sehir içi park otomatlari var, araç parketmek çok kolay bu sayede.
18-07-2017

diyor:
atakum sahil, ilkadim sahil