Oto kiralama Trabzon havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Samsun, İstanbul, Ankara, Adana
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Trabzon havalimanı

Oto kiralama Trabzon havalimanı

Trabzon Havalimanı'nda oto kiralama

Sıradaki tatil varış yeriniz neresi? Tarihi seviyorsanız Trabzon'da bundan çok miktarda bulabilirsiniz. Bunu düşünün ve oraya gittiğinizde tüm popüler tarihi yerleri ziyaret edebilmeniz için bir araba kiralamayı unutmayın. Trabzon Havalimanı'nda oto kiralama şirketlerinden en iyi fırsatları Holiday Cars aracılığıyla bulabilirsiniz. Size en uygun olan arabayı bulmanıza yardımcı oluruz. Sadece istediğiniz arabayı seçmeniz gerekir ve havalimanından ayrıldığınız anda keşfetmeye başlarsınız.

Trabzon Havalimanı, Türkiye

Trabzon Havalimanı Türkiye'nin doğu Karadeniz bölgesinde Trabzon şehrinin yakında yer alır ve 1957 yılında açılmıştır. 2009 yılında, çoğu (%95) iç hat rotalarında seyahat eden 1.596.905 yolcuya hizmet ediyordu. 13 Ocak 2018 tarihinde, bir Boeing 737-800 (TC-CPF), iniş yaparken 11 numaralı pistin en ucunun sol tarafında pistten çıkmıştır. Neyse ki uçakta bulunan 168 kişiden hiçbiri ciddi yaralanmamıştır. Olayın sebebi ise henüz tespit edilememiştir.

Trabzon Havalimanı'ndaki en iyi oto kiralama şirketleri

Ne zaman araba arasanız her zaman en iyi fiyata mükemmel olanı istersiniz. HolidayCars.com ile rezervasyon yaparsanız en iyi yardımı alabilirsiniz. Trabzon havalimanındaki tüm araba kiralama fırsatlarını karşılaştırırlar; yani her zaman en iyi fiyatları alırsınız. Ama çok fazla beklemeyin çünkü arz ve talepten dolayı fiyatlar çok hızlı dalgalanabilmektedir. HolidayCars.com, her şeyi sizin için süper kolay hale getirir. Havalimanına vardığınızda hemen arabanızla gidebilirsiniz. Ve ayrılırken sadece arabayı havalimanına bırakırsınız.
Trabzon havalimanında rezervasyonunuzu onaylamadan önce her zaman Holiday Cars'ın ve arabanızı teslim aldığınız araba kiralama şirketinin tüm şartlarını inceleyin. Bu şekilde, arabayı teslim alırken veya geri verirken hiçbir sürprizle karşılaşmayacağınızdan emin olursunuz. Bazı kiralama şirketlerinde belirli ekstralar için ek ücretler öderken bazılarında ödemezsiniz. Holiday Cars, aşağıdaki güvenilir araba kiralama şirketleriyle çalışmaktadır:

Kiralık bir arabayla Trabzon'un tarihini keşfedin

Trabzon, tarihi olarak Trebizond olarak bilinir. Türkiye'nin kuzeydoğusunda Karadeniz sahilinde bir şehir ve Trabzon ilinin şehir merkezidir. Trabzon, özellikle tarihi İpek Yolu'nun üzerinde yer almaktadır. Yüzyıllar boyunca dinlerin, dillerin ve kültürün buluşma noktası ve güneydoğuda İran'a ve kuzeydoğuda Kafkasya'ya ticaret geçidi olmuştur. Kiralık arabanızla Venedikli ve Cenovalı tüccarların orta çağ döneminde ipek, keten ve yünlü kumaşlar satmak için ziyaretlerde bulunduğu yerlere gidebilirsiniz. Belki de orada bu kumaşların en kalitelisini bile bulursunuz.

Trabzon'un İklimi

Trabzon, bol yağışlı tipik Karadeniz bölgesi iklimine sahiptir. Nemli, subtropikal iklime sahiptir. Yani, yazları ılık ve nemli iken kışları soğuk ve çok nemlidir. Trabzon'un yazları okyanus sınıflandırmalarından daha sıcak olur; bu yüzden yılın bu zamanında ziyaret etmek istiyorsanız en ince giysilerinizi getirin. Sonbahar ve kış mevsiminde bolca yağış olur; bu yüzden şemsiyenizi unutmayın. Şanslıysanız kar yağışıyla da karşılaşırsınız!
Trabzon havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Trabzon havalimanı'a 6 puan üzerinden ortalama 9.2 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

19-01-2018

diyor:
Çok güzel bi sehir herkese tavsiye ediyorum
07-01-2018

diyor:
mükemmel bir deneyim tesekkürler çok memnun kaldim..
14-12-2017

diyor:
RIZE'ye giderken mümkün mertebe yüksek araç tercih edin
04-12-2017

diyor:
Sumela monastry, uzun gol
30-11-2017

diyor:
Arhavi Agartan Selalesi, Mençuna Selalesi, Ayder Yaylasi, Uzungölü kesinlikle tavsiye ediyorum...Yöresel yemekleri güzel
05-10-2017

diyor:
Gorele - Giresun