Hertz Hertz Oto kiralama Ispanya

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: Palma de Mallorca, Barselona, Málaga, Alicante, Ibiza, Madrit, Mahon, Murcia
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

Hertz Oto kiralama Ispanya

Uygun şartlarda ucuz araç kiralama mı arıyorsunuz?

holidaycars.com 'da herhangi bir varış yeri için mevcut tüm araç kiralama şirketlerini kıyaslıyoruz, böylece her zaman ihtiyaçlarına en uygun kiralık bir aracı bulabilirsiniz. Kalkıştan önce güvenli bir şekilde aracınızı ayırtın, böylece sonrasında tatsız sürprizler yaşamazsınız.

En iyi fiyat garantisiyle her şey dahil araç kiralama fiyatlarımızdan yararlanın, böylece asla çok fazla para ödemezsiniz. Risk Yok Garantimiz, ilave ücretlerin %100 para iadesini karşılar ve size kaygısız bir araç kiralama deneyimi sağlar. Ayrıca hiçbir ilave ücret ödemeden aracı teslim alma zamanına kadar rezervasyonunuzu iptal edebileceğiniz iptal korumasına dahil olabilirsiniz.

Herhangi bir soru veya yardım için müşteri hizmetlerimize 7/24 telefon, eposta veya kendi dilinizde canlı sohbet aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Halen çekiniyor musunuz? Ücretsiz bir teklif isteyin!

holidaycars.com 'dan bir araç kiralayın: daha fazla seçenek, daha ucuz fiyatlar ve mükemmel hizmet!

Hertz incelemeleri ve deneyimleri

Araç kiralarken deneyiminiz bizim için önemlidir. Bu nedenle, gerçek zamanlı fiyatları, Hertz'den alınan tüm farklı hizmet şartlarını ve mevcut kiralık araçları takip edip bunları diğer 800 araç kiralama markasıyla karşılaştırmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin tercih ettiği araç kiralama markası ile yaşadıkları deneyimleri de sormaktayız. Bu da doğru seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır

Müşterilerimizin Hertz hakkındaki düşünceleri şöyledir

Müşterilerimiz Hertz'e ortalama 7.0 puan vermiştir. Ayrıca, onlardan bu puanı açıklamalarını istedik ve son zamanlardaki incelemelerinde Hertz hakkında şunları söylediler. Ne söylediklerini okuyun:

05-05-2017

Hertz ile Malaga airport'da
Islemlerim sorunsuz ve hizli sekilde halloldu.
Hertz firmasi araç sigortasi yapmami istedi. Onlara zaten alim asamasinda sigorta yaptigimi belirttim ancak bu sigortanin holidaycars ile benim aramda oldugunu, araçta olusabilecek hasarlarda kendilerine ödeme yapmam gerekecegi ve bunu daha sonra holidaycars'dan talep edebilecegimi söylediler. O zaman satin alirken sigorta yapmama ne gerek var diyerek tekliflerini geri çevirdim. Bu durum düzeltilmeli. Eger internetten araç kiralarken sigorta da yaptirildiysa Hertz'in sigorta teklif etmemesi gereklidir. Bu konu önemlidir.
06-01-2016

Hertz ile Barcelona airport'da
That was awesome experience. Thanks for your connection.