Wypozyczalnia samochodow Sandefjord Torp lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Oslo, Bergen, Stavanger, Tromsø, Trondheim, Alesund, Bodo, Kristiansand
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Sandefjord Torp lotnisko

Dobra lokalizacja miasta Sandefjord Torp lotnisko sprawia, że ​​to bardzo popularny cel podróży turystów. Oprócz tego, że jest to piękne i warte poznania miasto, jest również doskonałym punktem rozpoczęcia podróży samochodem.

Zwróć uwagę na lokalne przepisy dotyczące parkowania pojazdów. Zasady te różnią się w zależności od miasta, a czasem nawet od dzielnicy danego miasta. Choć czasami może się wydawać, że zaparkowanie samochodu na parkingu jest droższe, często okazuje się, że to mądre posunięcie. Jest to bezpieczniejsze dla samochodu i nie ryzykujesz przy tym naruszenia żadnego lokalnego przepisu dotyczącego parkowania.

Zasłużyłeś na beztroskie wakacje w mieście Sandefjord Torp lotnisko? Wynajmując samochód, możesz łatwo zaplanować zwiedzanie w trakcie podróży.

Do miasta Sandefjord Torp lotnisko można bardzo łatwo dostać się samolotem i samochodem. W tym celu radzimy wybrać jedną z naszych agencji wynajmu samochodów z biurem zlokalizowanym bezpośrednio na lotnisku. Jeśli przylatujesz na miejsce samolotem, możesz wówczas wygodnie odebrać wypożyczony samochód na lotnisku. Stamtąd możesz pojechać do hotelu lub apartamentu. Pod koniec pobytu po prostu zwrócisz samochód na lotnisku.

Czy wiesz, że wielu naszych klientów rozpoczęło podróż samochodem w mieście Sandefjord Torp lotnisko? Właśnie dlatego wynajem samochodów w mieście Sandefjord Torp lotnisko jest bardzo popularny.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Sandefjord Torp lotnisko

Nasi klienci ocenili Sandefjord Torp lotnisko przeciętnie na 7.5 na podstawie 2 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

20-08-2016

mówi:
Sandefjord traktowalem jedynie jako miejsce tranzytowe. Infrastruktura dla podrózujacych, którzy przesiadaja sie z samolotu na inne srodki transportu jest wystarczajaca - stacja paliw, sieciowa restauracja i sieciowy supermarket bardzo blisko lotniska. Polecam rozwazenie wypozyczenia samochodu, w moim przypadku - tygodniowa podróz dwóch osób po Norwegii - okazalo sie bardziej oplacalne niz korzystanie z komunikacji publicznej. Sandefjord jako lotnisko lezy daleko od Oslo. Koszty samego dojazdu do stolicy w obydwie strony dla dwóch osób daja pretekst do rozwazenia poszukania alternatywnego rozwiazania.
15-07-2016

mówi:
Sandefjord old town