Wypozyczalnia samochodow Sandefjord Torp lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Oslo, Bergen, Stavanger, Tromsø, Trondheim, Alesund, Bodo, Kristiansand
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Klienci nas uwielbiają
Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Dokonaj darmowej zmiany
Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Bez dodatkowych opłat

Wypozyczalnia samochodow Sandefjord Torp lotnisko

Wypozyczalnia samochodow Sandefjord Torp lotnisko

Wypożyczalnia samochodów TORP Sandefjord Airport

Kiedy pojedziesz do Norwegii, będziesz musiał zobaczyć wiele rzeczy. Nie ma lepszego sposobu, niż zrobienie tego z samochodem! Będziesz miał pełną swobodę. Wynajmij samochód w Holiday Cars. W Holiday Cars jesteś pod właściwym adresem, jeśli chcesz mieć najlepszą ofertę na wynajem samochodu na lotnisku TORP Sandefjord. Wyszukaj samochód, którym chciałbyś jeździć, gdy jesteś w Sandefjord, porównaj go i zarezerwuj, gdy będziesz pewien, że jest to najlepszy samochód dla Ciebie. Jeśli więc szukasz najlepszej oferty na wynajem samochodu, nie musisz się dwa razy zastanawiać. Wynajmij samochód w Holiday Cars, a będziesz miał najlepsze wakacje lub podróż służbową w Sandefjordzie. Wskazówką przy wynajmie samochodu jest wynajęcie samochodu, który jest podobny do tego, którym jeździsz w domu. Dzięki temu dokładnie wiesz, jak postępować z samochodem w określonych sytuacjach.

TORP Sandefjord Airport w Norwegii

Lotnisko TORP Sandefjord znajduje się 7,4 km na północny wschód od Sandefjordu w Norwegii i 110 km na południe od Oslo. Z tego lotniska dojazd do Oslo wynajętym samochodem zajmie Państwu około 1,5 godziny. Lotnisko to obsługuje zarówno krajowe, jak i międzynarodowe cele podróży. Krajowe cele podróży, z których można wylatywać, to Bergen, Bodø, Evenes, Stavanger, Tromsø i Trondheim. Linie lotnicze działające na lotnisku TORP Sandefjord to KLM, Norwegian, Ryanair, Wizz Air i Widerøe.

Przedsiębiorstwa wynajmu samochodów na lotnisku TORP Sandefjord

Holiday Cars daje Ci możliwość otrzymania samochodu w jednej z firm wynajmujących samochody na lotnisku TORP Sandefjord, dzięki czemu nie musisz jechać autobusem lub taksówką do miejsca, w którym się zatrzymujesz. Który samochód wybierzesz, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Holiday Cars współpracuje z wiarygodnymi wypożyczalniami samochodów, takimi jak:

Cofnij się w czasie w Sandefjord.

Sandefjord jest najbardziej zaludnionym miastem i gminą w hrabstwie Vestfold w Norwegii. Administracyjnym centrum gminy jest miasto Sandefjord. Miasto znane jest z bogatej historii Wikingów i prosperującego przemysłu wielorybniczego, co uczyniło Sandefjord najbogatszym miastem w Norwegii. Więc jeśli interesujesz się historią Wikingów, jesteś na pewno we właściwym miejscu. Sandefjord zbudował trzecią co do wielkości flotę handlową w Norwegii i jest domem dla jedynego w Europie muzeum poświęconego polowaniom na wieloryby. Znajduje się tam również kopiec Gokstad, gdzie odkryto statek Gokstad Ship z IX wieku. Sandefjord jest również znany jako "Stolica" Wikingów lub Wielorybów w Norwegii. Ze względu na liczne plaże i dawne uzdrowiska, Sandefjord został również nazwany "miastem kąpieli". Ze względu na dużą liczbę odwiedzających w miesiącach letnich, Sandefjord jest nadal uważany za miasto kurortowe. Czy zdecydowaliście się już Państwo, w której wypożyczalni samochodów wynajmujecie swój samochód?

Klimat w Sandefjordzie

Klimat całej Norwegii jest bardzo silnie dotknięty przez Prąd Zatokowy. Oznacza to, że klimat, zwłaszcza lato, jest cieplejszy niż w innych regionach na tej samej szerokości geograficznej. Sandefjord ma stosunkowo wilgotny, półsuchy klimat kontynentalny z ciepłym latem, bez pory suchej i stosunkowo dużymi opadami przez cały rok. Sandefjord doświadcza więcej słońca niż jakiekolwiek inne norweskie miasto w miesiącach letnich. Ciepłe bryzy z Skagerrak powodują łagodny klimat, a Sandefjord doświadcza największej liczby dni bezchmurnych w ciągu roku w Norwegii. Klimat jest stosunkowo łagodny jak na swoją szerokość geograficzną. Na początku maja pola stają się zielone, ale powietrze pozostaje nieco chłodne. Lato rzadko zaczyna się przed końcem maja, kiedy temperatury często gwałtownie rosną. Przez cały czerwiec i większość lipca w nocy jest mało ciemno. Lipiec jest najcieplejszym miesiącem w roku w Sandefjordzie. Wszystko to w tym mieście jest wspaniałe na wakacje z samochodem z jednej z wypożyczalni samochodów, z którą współpracuje Holiday Cars.
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Sandefjord Torp lotnisko

Nasi klienci ocenili Sandefjord Torp lotnisko przeciętnie na 8.0 na podstawie 3 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

20-10-2021

mówi:
Tonsberg, leży bardzo blisko lotniska, raptem 24 km. Fajne miasto do zwiedzania i bardzo dobra baza wypadowa zarówno do Oslo jak i na fiordy. Polecam muzeum ze szkieletami wielorybów.... robią mega wrażenie. Ze wzgórza górującego nad miastem widoki są niesamowite. Warto odwiedzić Verdens Ende - przepiękny punkt widokowy, podczas sztormu nieźle wieje ale za to fale uderzające o skały dają niesamowity pokaz.
20-04-2018

mówi:
Sandefjord traktowalem jedynie jako miejsce tranzytowe. Infrastruktura dla podrózujacych, którzy przesiadaja sie z samolotu na inne srodki transportu jest wystarczajaca - stacja paliw, sieciowa restauracja i sieciowy supermarket bardzo blisko lotniska. Polecam rozwazenie wypozyczenia samochodu, w moim przypadku - tygodniowa podróz dwóch osób po Norwegii - okazalo sie bardziej oplacalne niz korzystanie z komunikacji publicznej. Sandefjord jako lotnisko lezy daleko od Oslo. Koszty samego dojazdu do stolicy w obydwie strony dla dwóch osób daja pretekst do rozwazenia poszukania alternatywnego rozwiazania.
15-03-2018

mówi:
Sandefjord old town