Wypozyczalnia samochodow Katania Fontanarossa lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Idade do condutor: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Zmień lub anuluj rezerwację za darmo

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Katania Fontanarossa lotnisko

Wypozyczalnia samochodow Katania Fontanarossa lotnisko

Lotnisko Katania-Fontanarossa (CTA), nazywane również lotniskiem im. Vincenzo Belliniego (kompozytora operowego urodzonego w Katanii), to najruchliwszy port lotniczy na Sycylii i szósty pod tym względem we Włoszech. Obsługiwane jest przez główne linie lotnicze, takie jak Alitalia, Lufthansa i KLM. Lotnisko Katania-Fontanarossa oferuje loty w różne miejsca w Europie, m.in do Amsterdamu, Monachium, Berlina i Rzymu. Położone jest 4,3 km na południowy zachód od Katanii. Posiada dwupoziomowy terminal dla pasażerów, w którym jeden poziom przeznaczony jest na odloty, a drugi na przyloty. To położone w pięknym mieście lotnisko jest idealnym punktem początkowym wycieczek po Katanii i Sycylii.

Wypożyczanie samochodu na lotnisku Katania-Fontanarossa

Wypożyczenie samochodu na lotnisku Katania-Fontanarossa to świetny sposób na eksplorowanie tego zapierającego dech w piersiach miasta. Co prawda posiada ono sieć komunikacji miejskiej, lecz ciężko jest z niej zobaczyć wszystkie ciekawe zakątki tej wyspy. Prowadzenie wypożyczonego samochodu daje wolność, która pozwala odkrywać okolicę we własnym tempie. Samochody można wypożyczyć przy okienkach na głównym poziomie hali przylotów lotniska Katania-Fontanarossa. Dostępne są tam następujące wypożyczalnie:
Poza możliwością wypożyczenia samochodu lotnisko Katania oferuje szeroki zakres usług. Znajdziemy tam poczekalnie, poczekalnie dla VIP-ów, punkty pierwszej pomocy, kantor wymiany walut, centrum informacji turystycznej, biuro udzielające informacji o lotach i nie tylko. Ponadto posiada mnóstwo sklepów i restauracji, w których można usiąść i się chwilę zrelaksować.

Jeżdżenie wypożyczonym samochodem po Katanii

Podczas prowadzenia wypożyczonego samochodu po Katanii należy pamiętać, by raz na jakiś czas się zatrzymać i rozejrzeć. Najlepiej jest odwiedzać to słoneczne miasto na wiosnę, gdyż latem bywa tu niezwykle gorąco. W Katanii jest mnóstwo miejsc godnych zobaczenia podczas wycieczki do Włoch. Warto na przykład obejrzeć plac katedralny Piazza Duomo, wejść na Etnę, zwiedzić pałac Palazzo Biscari i zjeść w jednej z wielu doskonałych restauracji.

O czym warto pamiętać, wypożyczając samochód na lotnisku Katania-Fontanarossa

Aby zarezerwować samochód do wynajęcia w najlepszej cenie, zalecamy dokonać rezerwacji z co najmniej sześciotygodniowym wyprzedzeniem. W ten sposób można wybierać spośród największej liczby dostawców i najniższych cen, co ułatwia znalezienie wypożyczalni, która spełni nasze wymogi. Zarezerwuj samochód do wynajęcia za pośrednictwem HolidayCars i zapewnij sobie możliwie jak największy komfort podczas podróży do Włoch.
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Katania Fontanarossa lotnisko

Nasi klienci ocenili Katania Fontanarossa lotnisko przeciętnie na 8.8 na podstawie 8 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

12-07-2017

mówi:
There are so many places to see in Sicily that it is even hard to start. First of all you cannot miss Taormina. This city is just perfect. You will be amazed by the streets and the views. When in Taormina you should see the Isola Bella beach. It is really a jewel of Sicily. Besides Gole Alcantara is a must. View of the bazalt walls is just stunning and the whole botanical park is really great to see. You should visit etna also. Up to 1900m you can drive there by car and later either climbing or by up by wagoon. There are do many places to visit in Sicily that you need to discover its gifts by yourself. Definetely worth it as well as renting a car with Keddy
29-03-2017

mówi:
Zdecydowanie warto skorzystać z pełnego ubezpieczenia wypożyczonego auta. Po Sycylii, zwłaszcza po Palermo i Katanii jeździ się specyficznie. Praktycznie przepisy ruchu drogowego nie mają znaczenia. To koniecznie należy mieć na uwadze.
20-03-2017

mówi:
Katania nie jest specjalnie ciekawa, co innego inne miejsca na Sycylii. Bez względu na to czy ktoś szuka odpoczynku na plaży, świetnej kuchni czy pięknych zabytków, to wszystko znajdzie na Sycylii.
04-03-2017

mówi:
Syrakuzy, Taormina, Nicolosi must watch!!
20-02-2017

mówi:
Katania to urocze miasto. Warto poświęcić mu kilka dni aby w spokoju móc się cieszyć jego atmosferą, poznać najmniejsze zakamarki uroczych uliczek. Niekoniecznie samo centrum jest atrakcyjne.
14-12-2016

mówi:
Agrigente zabytki, Trapani stare miasto , Katania Etna
06-06-2016

mówi:
Katania była tylko punktem na trasie. Nie zwiedzałem miasta.
30-06-2015

mówi:
pojechać drogą 113 do Palermo, koniecznie zajrzeć do Taorminy, wszystko było cudne