Wypozyczalnia samochodow Faro lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Klienci nas uwielbiają
Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Dokonaj darmowej zmiany
Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Bez dodatkowych opłat

Wypozyczalnia samochodow Faro lotnisko

Wypozyczalnia samochodow Faro lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Faro lotnisko

Faro lotnisko (FAO) znajduje się 7 kilometrów na zachód od miasta Faro. To stosunkowo małe lotnisko regionalne jest najważniejszym portem lotniczym w regionie Algarve. Lotnisko jest w stanie obsłużyć ponad sześć milionów pasażerów rocznie, a liczba korzystających z niego ludzi stale rośnie. Na lotnisku znajdują się 22 stanowiska dla samolotów, w tym 16 stanowisk zlokalizowanych z dala od terminala, 60 stanowisk odprawy i 36 bramek. Lotnisko jest obsługiwane m.in. przez linie Aer Lingus, Air Berlin, Air Transat, British Airways, EasyJet, Transavia itd. Większość podróżnych korzystających z lotniska Faro pochodzi z Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Niemiec.

Wynajem samochodu na terenie portu lotniczego Faro

Na terenie portu lotniczego Faro działa wiele firm oferujących wynajem samochodów, takich jak Europcar, Avis, Hertz, Alamo, Budget, Rentauto, Sixt i Auto Jardim. Stanowiska tych firm znajdują się w hali przylotów. Odpowiednie znaki poprowadzą Cię z punktu odbioru bagażu do hali przylotów. Stanowiska przedstawicieli wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Faro znajdują się wzdłuż tylnej ściany i nie sposób ich nie zauważyć. Turyści przybywający do Faro najczęściej decydują się na wynajem samochodu, ponieważ pozwala im to odwiedzić miejsca, do których nie dociera transport publiczny. Możesz wypożyczalnia samochodów już po przylocie, jednak takie rozwiązanie jest droższe, a wybór dostępnych opcji często jest ograniczony, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. Najlepszym rozwiązaniem jest zorganizowanie wynajmu jeszcze przed przylotem do Portugalii. W ten sposób oszczędzisz sobie kłopotów i niepotrzebnych wydatków. Wypożycz samochód z portu lotniczego Faro na holidaycars.com. Na stronie znajdziesz tabelkę, która pozwoli Ci w łatwy sposób porównać ceny i warunki wypożyczenia samochodu oraz zapoznać się z dostępnymi opcjami.

W porcie lotniczym Faro (FAO) znajdują się następujące udogodnienia dla podróżnych:


Kontakt

Faro Airport
8001-701 Faro
Portugalia
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Faro lotnisko

Nasi klienci ocenili Faro lotnisko przeciętnie na 8.0 na podstawie 1 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

18-08-2020

mówi:
Korzystajcie ze słońca, i "zimowej pogody" . Temperatury w okresie listopad grudzień jak polska późna wiosna. Portugalia to skarbnica smaków dla miłosników owoców morza. Haiszpani całkiem blisko a tam tez jest co robic . Po hiszpańskiej stronie atrakcyjne plaże i doskonała kawa. polecam