Oto kiralama Lizbon

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Lizbon

Oto kiralama Lizbon

Lizbon şehrinin iyi konumu, turistler için şehri, en iyi varış noktalarından biri haline getiriyor. Bunun ardından ise şehrin bir müddet keşfedilmek üzere harika bir nokta olması geliyor, burası ayrıca karayolu yolculuğu için mükemmel bir başlangıç.

Ucuz aracınızı park ederken yerel kuralları dikkate alın. Bu kurallar, şehirden şehre ve hatta bazen şehrin içindeki bir bölgede bile farklılık gösterir. Aracınızı, bir otoparka park etmeniz daha pahalı gözükebiliyor olsa da bu, genellikle akıllıca bir iştir. Bu, araç için güvenlidir ve burada park kurallarını ihlal etme riskine girmezsiniz.

Lizbon şehrinde kaygısız bir tatili hak ettiniz mi? Araç kiralama ile planlarınızı yoldayken yapabilirsiniz.

Lizbon şehrine uçmak ve buraya sürmek çok kolaydır. Bunun için doğrudan havaalanınında yer alan bir ofisi olan rent a car acentelerimizden birini seçmenizi öneririz. Eğer uçakla seyahat ediyorsanız, kiralık aracınızı havaalanında teslim alabilirsiniz. Oradan da otelinize veya binanıza sürersiniz. Tatilin sonunda aracı basitçe havaalanına bırakırsınız.

Müşterilerimize genellikle alıştıkları bir aracı kiralamalarını bildiririz.

Popüler havaalanları

Lizbon için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Lizbon'a 1 puan üzerinden ortalama 7.0 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

02-12-2018

diyor:
Biz Lizbon ve Porto düzleminde hem bu iki sehri hemde yol güzergahinda küçük,butik ve ögrenci sehri olan mekanlari gezdik.Portekize gelecek kisilere Porto eski sehri disinda Portolularin yasadigi Adriyatik kiyisindaki yerlesimlerini ve yine buradaki balik restoranlarini siddetle tavsiye ederiz(Matosinhos).Lizbon,Belem,Cascais,Sintra,Obidos,Coimpra,Porto,Averio bizce gezilmesi gereken yerler.Lizbonda Ramiro(Kabuklu deniz ürünleri ve yesil sarap) vePinoquie da yine deniz ürünleri,Belem ve Lizbon merkez Fabrica Nata noktalari,Casa Serrao Restaurantda sahane deniz ürünleri Porto yeni sehir Matosinhos,Museu Cerveja Lizbon merkezde bira ve Pastel De Bacalhau(Balik,pernir v.s li patates) tad noktalari olarak önerebiliriz.