Oto kiralama Istanbul Sabiha Gökçen havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: İzmir, Antalya, Bodrum, Dalaman, Samsun, İstanbul, Ankara, Adana
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Istanbul Sabiha Gökçen havalimanı

Oto kiralama Istanbul Sabiha Gökçen havalimanı

Oto kiralama İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı

Muhtemelen, kısa bir süre önce ayırttığınız İstanbul yolculuğunuzu daha rahat hale getirmek için güzel bir kiralık araba arıyorsunuz. Holiday Cars'ta, doğru adrestesiniz! HolidayCars dünya çapında 800'den fazla farklı araba kiralama tedarikçisi ile çalıştığı için kusursuz arabayı mümkün olan en mükemmel fiyata alırsınız. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanında yirmi farklı araba kiralama tedarikçisiyle karşılaştırabilirsiniz. HolidayCars, küçük ekonomi araçlardan geniş aile vagonlarına tüm kiralık arabaları sunar. Tercihiniz ne olursa olsun kusursuz kiralık arabayı bulabilirsiniz.
Çiziklerden mi korkuyorsunuz? HolidayCars Risksiz Garanti sigortaları ile hiç endişeye gerek yok! Araba kiralamak bu kadar tasasız olabilir.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı

Sabiha Gökçen, dünyanın ilk kadın savaşçı pilotunun ve ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızının adıdır. Adını ondan alan havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı artan yolcu sayısını artık karşılayamadığı için açılmıştır. Sabiha Gökçen havalimanı için ilk plan 2023 yılına kadar 25 milyon yolcu karşılamasıydı ancak 2017 yılında havalimanı zaten 30 milyondan fazla yolcu karşılamıştır. İstanbul'dan ve İstanbul'a iç ve dış hat uçuşlarında yüksek talepten dolayı Sabiha Gökçen, dünyanın en hızlı büyüyen havalimanlarından biridir. Havalimanında tüm bu yolcuları karşılayan sadece tek bir pist olması şaşırtıcı olabilir. Sabiha Gökçen, Londra Gatwick ve Mumbai havalimanından sonra dünyanın en yoğun tek pistli havalimanıdır.
Peki, çok sayıda insan ve tek pist dışında Sabiha Gökçen'den ne bekleyebilirsiniz? Aslında, büyük bir havalimanından bekleyebileceğiniz her şeyi. HolidayCars, sizin için girme olasılığınız olan tesislerin bir listesini yaptı:

Araba kiralama İstanbul

Peki neden İstanbul Sabiha Gökçen'de bir araba kiralamak isteyesiniz? Bazıları büyük bir şehirde kiralık araba kullanmaktan biraz korkabilir ama İstanbul'da oto kiralamanın yolculuğunuzu çok daha iyi hale getirmesi için birçok sebep var.

Kiralık arabanı bugün ayırt!

Artık İstanbul'da araba kiralamaya ikna oldunuz mu? Güzel! Sadece size birkaç hızlı ipucu vermek adına: Oto kiralama daha uzun bekleyince ucuzlamaz; durum bunun tam tersidir. Kiralık arabanızı ne kadar erken ayırtırsanız o kadar iyi fırsatlar mevcut olur.
Araba kiralama masalarında beklemekten siz de nefret ediyor musunuz? Şirketin yarısı sizin bavullarınızı beklerken diğer yarısı kiralık arabayı teslim almaya gitsin.
Sonuncu ama son derece önemli olarak, kredi kartı olmadan oto kiralama neredeyse hiçbir tedarikçide mümkün olmayacağı için kredi kartınızı asla unutmayın. Depozitoyu bloke ettikleri yer kredi kartınızdır.
Istanbul Sabiha Gökçen havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Istanbul Sabiha Gökçen havalimanı'a 12 puan üzerinden ortalama 9.2 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

27-09-2021

diyor:
Neden ulasilabilecek bir telefon numarasi saglanmiyor? Depositomuz halen odenmedi. Muhatap bulamiyoruz. Ben kalkip havaalanina gitmek zorundayim depositomu geri almak icin. Rezalet!
17-09-2021

diyor:
araç teslimatı ve araç teslim alma sırasında çok hızlı ve sorunsuz yaptılar
22-05-2021

diyor:
Aracı alırken sigorta yaptırmıyorsanız görevlilerle birlikte aracı çok iyi incelemelisiniz. En ufak bir çizik ve göçük teslim ederken size pahalıya mal olabilir.
13-12-2020

diyor:
Araç kiraladığınız firmayla öncedne iletişime geçiniz
19-09-2019

diyor:
Saw havaalanindan kartepeye ugramanizi tavsiye ederim.sucuk ekmek yada güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Masukiye de güzel bir kahvalti. Agvada romantik bir konaklama. Adalar manzarali kahve keyfi. Sonuç süper bir tatil.
13-03-2019

diyor:
araça ihtiyaçiniz oldugunda gidilecek tek adres diyebilirim Güler Yüzlü Samimi Ilgi ve Müsteri Memnuniyeti
22-11-2018

diyor:
gidisim pek turistik amaçli degildi. Onun için bir yorumum yok.
08-10-2018

diyor:
Bosphorus and all the coast yard must visited.
01-03-2018

diyor:
Bogazda kahve ve nargile keyfi
15-02-2018

diyor:
Ya Istanbul ya Istanbul
08-02-2018

diyor:
Visit Sakligol near Sile. Take a picnic at Aydos
01-01-2018

diyor:
Sile sakli göl