Wypozyczalnia samochodow Charleroi lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Bruksela, Antwerpia, Leuven, Liege, Arlon, Waterloo, Namur
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Klienci nas uwielbiają
Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Dokonaj darmowej zmiany
Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Bez dodatkowych opłat

Wypozyczalnia samochodow Charleroi lotnisko

Wypozyczalnia samochodow Charleroi lotnisko

Dobrą radą jest to, by rezerwacją samochodu do wynajęcia zająć się z wyprzedzeniem. Jeśli zarezerwujesz samochód wcześniej, w każdej agencji wynajmu samochodów uzyskasz niższe ceny.

Nasi klienci kochają miasto Charleroi lotnisko za to, że tętni życiem. Znalezienie festiwalu lub wydarzenia kulturalnego to kwestia zaledwie kilku minut.

Skorzystaj z naszych stawek wynajmu samochodu all-inclusive z gwarancją najniższej ceny, abyś nigdy nie płacił więcej niż trzeba. Nasza gwarancja „Zero ryzyka” zapewnia 100% zwrot różnicy w cenie i gwarantuje beztroskie doświadczenie wynajmu samochodu.

Na miejscu może się okazać, że oznakowanie różni się od systemu stosowanego w Twoim kraju. Uważaj więc, aby prowadzić samochód ostrożnie. Nie spiesz się i zwracaj szczególną uwagę na znaki drogowe.

Wynajem samochodu jest też doskonałym sposobem na poznanie wszystkich pięknych miejsc w tej okolicy. Dysponując samochodem, możesz łatwo wybrać własną trasę, optymalnie wykorzystując czas.

Lotniska w pobliżu Charleroi lotnisko

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Charleroi lotnisko

Nasi klienci ocenili Charleroi lotnisko przeciętnie na 10.0 na podstawie 2 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

14-09-2020

mówi:
Przed oddaniem samochodu do wypożyczalni warto zatankować w pobliskim miasteczku Jumet. To tylko kilka minut drogi od lotniska, a ceny paliw duuuużo niższe niż przy samym lotnisku. Można wpisać w gps Chaussee de Bruxelles 415. Tam jest stacja Lukoil. Jest też kilka innych. W pobliżu też jest kilka sklepów, można np. kupić sobie kanapki na drogę, sporo taniej niż na lotnisku czy w samolocie. A samochód wyszukujemy przez holidaycars.com , mają najlepsze ceny. Raczej zawsze warto wybrać opcję z unlimited millage, unikniemy dopłat za każdy przejechany kilometr.
07-10-2018

mówi:
Podrózowalem do Brukseli w celach zawodowych. Z wypozyczalni odebralem wygodne auto. Po dotarciu na miejsce zaczalem planowac wizyte w centrum Brukseli. Polecam szczególnie kuchnie w centrum Wysmienita. Polecam równiez wycieczke do Parlamentu Europejskiego. Polecam zobaczenie figurki "sikajacego chlopca". Bruksela to super miejsce!!! Pozdrawiam