Firefly Firefly Oto kiralama

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: Palma de Mallorca, Londra, Los Angeles, Las Vegas, Málaga, Roma, Alicante, Faro
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Firefly Oto kiralama

Firefly Oto kiralama

Uygun şartlarda ucuz araç kiralama mı arıyorsunuz?

holidaycars.com 'da herhangi bir varış yeri için mevcut tüm araç kiralama şirketlerini kıyaslıyoruz, böylece her zaman ihtiyaçlarına en uygun kiralık bir aracı bulabilirsiniz. Kalkıştan önce güvenli bir şekilde aracınızı ayırtın, böylece sonrasında tatsız sürprizler yaşamazsınız.

En iyi fiyat garantisiyle her şey dahil araç kiralama fiyatlarımızdan yararlanın, böylece asla çok fazla para ödemezsiniz. Risk Yok Garantimiz, ilave ücretlerin %100 para iadesini karşılar ve size kaygısız bir araç kiralama deneyimi sağlar. Ayrıca hiçbir ilave ücret ödemeden aracı teslim alma zamanına kadar rezervasyonunuzu iptal edebileceğiniz iptal korumasına dahil olabilirsiniz.

Herhangi bir soru veya yardım için müşteri hizmetlerimize 7/24 telefon, eposta veya kendi dilinizde canlı sohbet aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Halen çekiniyor musunuz? Ücretsiz bir teklif isteyin!

holidaycars.com 'dan bir araç kiralayın: daha fazla seçenek, daha ucuz fiyatlar ve mükemmel hizmet!

Firefly incelemeleri ve deneyimleri

Araç kiralarken deneyiminiz bizim için önemlidir. Bu nedenle, gerçek zamanlı fiyatları, Firefly'den alınan tüm farklı hizmet şartlarını ve mevcut kiralık araçları takip edip bunları diğer 800 araç kiralama markasıyla karşılaştırmaktayız. Ayrıca, müşterilerimizin tercih ettiği araç kiralama markası ile yaşadıkları deneyimleri de sormaktayız. Bu da doğru seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır

Müşterilerimizin Firefly hakkındaki düşünceleri şöyledir

Müşterilerimiz Firefly'e ortalama 5.7 puan vermiştir. Ayrıca, onlardan bu puanı açıklamalarını istedik ve son zamanlardaki incelemelerinde Firefly hakkında şunları söylediler. Ne söylediklerini okuyun:

23-03-2020

Firefly ile Malaga airport'da
Berbat müşteri ilişkileri, kaba çalışanlar, söylenmeyen ücretleri ile firefly araba kiraladığım en kötü şirket
04-10-2018

Firefly ile Barcelona airport'da
Kiraladigim aracin birebir ayni verilmesi beni memnun etti.Ayrica aracin 2017 model ve 12 km de olmasi da olumluydu.Güler yüzlü personelleriniz için ayrica tesekkür ederim.
17-04-2018

Firefly ile Thessaloniki airport'da
HolidayCars acts superb in terms of following up the customer needs and satisfaction. I could not get any confirmation for the car rental because the car rental company ran out of its available cars. HolidayCars immediately called me on my mobile and arranged another agency, Firefly with the same type of car and price. The Firefly people were very friendly and supportive for delivering and returning the car. The car's mileage was a little bit high (`45K km), but was completely fitting with the road conditions. We are fully satisfied with the service; I would definetely pick HolidayCars and Firefly for my next car rentals.