Oto kiralama Barcelona havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: Palma de Mallorca, Barselona, Málaga, Alicante, Ibiza, Madrit, Mahon, Murcia
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

Oto kiralama Barcelona havalimanı

Barcelona havalimanı şehrinin iyi konumu, turistler için şehri, en iyi varış noktalarından biri haline getiriyor. Bunun ardından ise şehrin bir müddet keşfedilmek üzere harika bir nokta olması geliyor, burası ayrıca karayolu yolculuğu için mükemmel bir başlangıç.

Ucuz araç kiralama, size yoldayken Barcelona havalimanı şehrini keşfetme özgürlüğünü sağlar.

Barcelona havalimanı şehrinde kaygısız bir tatili hak ettiniz mi? Araç kiralama ile planlarınızı yoldayken yapabilirsiniz.

Bir aracı mümkün olduğu kadar erken kiralamak ucuz olmasına rağmen, burada birçok son dakika kiralık araçlarımız da mevcuttur.

İpucu: aracınızı mümkün olduğu kadar erken kiralayın. En önemlisi, aracınızı yoğun sezondan önce kiralayın. Fiyatlar çok değişkenlik gösterebilir ve önceden ayırtırsanız, burada kiralık aracınız için daha az ödersiniz.

Barcelona havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Barcelona havalimanı'a 6 puan üzerinden ortalama 9.2 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

15-09-2018

diyor:
Daha sorunsuz bir seyahat deneyimi için yapmanız gerekenler ; Seyahat günlerinizi ve kiralık araca ihtiyacınız olan periyodu iyi ayarlayın.Kasko ücreti ödemek istemiyorsaniz kendi adınıza olması zorunlu olan kredi kartinizda en az 1.250 euro harcama limitinin olmasına dikkat edin.Kiraladığınız aracın kilometre limitinin olup olmadığını kontrol edin.Sizden başka bir sürücü aracı kullanacaksa mutlaka bunu belirtin.Aracı teslim alırken herhangi bir eksiğinin olup olmadığını kontrol edin.Elinizde size aracı kiralarken verilecek belgede araç üzerindeki hasarlı bölgeleri ve varsa başka hasarlı bölgeleri kontrol edin.Kiralama belgelerinin daima yaninizda bulunmasina özen gösterin.
08-02-2017

diyor:
Sitges carsida dolasin ve sokakta bir cafede oturun. Vilafranca'da winary lerde sarap ve sampanya tadimlari yapabilirsiniz. Taragona'yida ziyaret etmenizi oneririm ve muhakkak lokal yemekleri bulabilcegeniz El Tiberi'yi denemenizi tavsiye ederim.
04-02-2017

diyor:
Barselonada görebileceginiz yerler olarak,Espanya meydani ve arena,La Rambla caddesi,Casa de batlo,Sagra da familia,park güell ve Camp Boy yani barselona stadi olmazsa olmazlardan bence.
31-01-2017

diyor:
Otopark ücretleri çok fazla
06-01-2016

diyor:
Architecture is great also bars. I dont like Spanisb cuisine but other touristic things are great
02-01-2016

diyor:
Good Views, nice food, avoid turistic places lots of hidden gems and nice coctails