Oto kiralama Milano Malpensa havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: Roma, Milano, Katanya, Palermo, Cagliari, Napoli, Bergamo, Pisa
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Müşterilerimiz bizi seviyorlar
Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

Ücretsiz değiştirin
İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

İlave ücret yok

Oto kiralama Milano Malpensa havalimanı

Oto kiralama Milano Malpensa havalimanı

Milano araç kiralama

Önceki adı Aeroporto Città di Milano olan Milano-Malpensa Havalimanı (IATA: MXP, ICAO: LIMC) Milano’daki en büyük havalimanı olup Milan Linate Havalimanı ve Orio al Serio Havalimanı ile birlikte Milano büyükşehir bölgesindeki üç havalimanından biridir. Her yıl 19 milyon yolcuya ev sahipliği yapan bu havalimanı yolcu sayısı bakımından Avrupa’daki en yoğun 21. havalimanı olup uluslararası trafik açısından en büyük İtalyan havalimanıdır. Malpensa iki terminal ve üç pist içermektedir. Malpensa, burada özel Terminali (T2) bulunan EasyJet’in Birleşik Krallık dışındaki en büyük üssüdür. Havalimanında hizmet veren hava yolu firmaları arasında Dublin’e sefer yapan Aer Lingus; Miami ve New York’a sefer yapan Alitalia; Londra Heathrow havalimanına sefer yapan British Airways; Amsterdam’a ve birçok başka noktaya sefer yapan KLM bulunmaktadır.

Milano havalimanındaki araba kiralama hizmetleri

Malpensa havalimanındaki oto kiralama hizmetleri harika kolaylığı ve görece ucuz kiralık araba fiyatlarından dolayı Milano şehrine seyahat eden turistler tarafından rağbet görmektedir. Havalimanı, SS336 yolundan A8 otobanını takip ederek kiralık bir arabayla yaklaşık 50 dakikada çok rahat gidilen Milano şehir merkezinin yaklaşık 48 kilometre kuzeybatısında bulunur. Milano-Malpensa havalimanında Auto Europa, Avis, EasyCar, Europcar, Hertz, Maggiore, Sixt, Targa Rent ve Thrifty-Italy by Car and Tirreno gibi araba kiralama hizmeti sunan geniş yelpazede oto kiralama şirketi bulunur. Havalimanının tatil sezonunda oldukça yoğun olmasından dolayı Malpensa havalimanında önceden bir araba kiralamanız ve vardığınızda arabanızı almanız daha iyidir. Malpensa havalimanında kiralık arabanızı uluslararası araba kiralama aracısı holidaycars.com ile ayırtabilirsiniz. İtalya’daki geniş tedarikçi ağıyla garantili kalitede daha ucuz fiyatlar sunabilmektedir.

Araba kiralama Milano-Malpensa havalimanındaki (MXP) kolaylıklara şunlar dahildir:


Milan Malpensa havaalanı iletişim

Milano-Malpensa Uluslararası Havalimanı
21010 Varese
İtalya

Havalimanı kodları

IATA havalimanı kodu: MXP
ICAO havalimanı kodu: LIMC
Milano Malpensa havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Milano Malpensa havalimanı'a 3 puan üzerinden ortalama 10.0 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

04-10-2021

diyor:
Kiraladığımız aracı teslim ettiğimizde saat 04:00 olmasına rağmen, ilgili kişiler bizim bavullarımızın taşınmasına da yardımcı olduktan sonra Malpensa havaalanına konforlu bir araçla gitmemizi sağladılar.
19-02-2021

diyor:
uçaktan indikten sonra eğer birden fazla kişi seyahat ediyorsanız birisinin araç teslim alma bölümüne gitmesi iyi olur. çünkü sıra olabiliyor. önden numara almak iyi olur. sıra uzun olduğunda teslim almak zaman alabiliyor
04-11-2020

diyor:
Centaura picking up you from meeting point at exit gate 6. And with a short drive arrive centaura car rental. All staffs are so positive. quick service and great helps. thx a lot.