Wypozyczalnia samochodow Mediolan Malpensa lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Mediolan Malpensa lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Mediolan Malpensa lotnisko

Lotnisko Mediolan Malpensa (IATA: MXP, ICAO: LIMC), poprzednio nazywane Aeroporto Città di Milano, jest największym portem lotniczym w Mediolanie i jednym z trzech lotnisk w metropolii mediolańskiej, obok lotniska Milan Linate i Orio al Serio. Lotnisko obsługuje ponad 19 milionów pasażerów rocznie i znajduje się 21 miejscu na liście najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie pod względem liczby pasażerów. Jest również jednym z najważniejszych międzynarodowych portów lotniczych we Włoszech. Port lotniczy Malpensa ma dwa terminale i trzy pasy startowe. Malpensa jest największą bazą linii lotniczych EasyJet, poza granicami Wielkiej Brytanii, znajdującą się w terminalu 2. Do pozostałych linii lotniczych obsługujących lotnisko zaliczyć można: Aer Lingus do Dublina, Alitalia do Miami i Nowego Jorku, British Airways do Londynu Heathrow, KLM do Amsterdamu i wiele więcej.

Wypożyczalnia samochodu na lotnisku Malpensa

Wypożyczanie samochodu na lotnisku Malpensa jest preferowane przez turystów podróżujących do Mediolanu ze względu na wygodę i przystępne ceny za wynajem samochodów. Lotnisko położone jest 48 km na północny zachód od centrum Milanu. Podróż do centrum miasta zajmuje około 50 minut i z łatwością można tam dotrzeć wynajętym samochodem samochodem, podążając za znakami SS336 na autostradę A8. Na lotnisku Milan Malpensa znajduje się wiele firm oferujących wynajem samochodów, w tym: Auto Europa, Avis, EasyCar, Europcar, Hertz, Maggiore, Sixt, Targa Rent, Thrifty-Italy by Car i Tirreno. Ponieważ w sezonie wakacyjnym port lotniczy może być dosyć tłoczny, najlepiej zarezerwować samochód na lotnisku Malpensa z wyprzedzeniem i tylko go odebrać po przylocie. Możesz wynająć samochód na lotnisku Mediolan Malpensa, korzystając z międzynarodowego brokera wynajmu samochodów holidaycars.com. Dzięki rozbudowanej sieci dostawców we Włoszech, jest on w stanie zaoferować niższe stawki i doskonałą jakość.

Udogodnienia dostępne na lonisku Malpensa w Mediolanie(MXP):


Kontakt

Międzynarodowy port lotniczy Mediolan Malpensa
21010 Varese
Włochy

Kody lotniska

Kod lotniska: MXP
Kod lotniska ICAO: LIMC
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Mediolan Malpensa lotnisko

Nasi klienci ocenili Mediolan Malpensa lotnisko przeciętnie na 7.5 na podstawie 2 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

15-02-2020

mówi:
Blisko Turynu. Można stąd dotrzeć na mecz Juventusu. Łatwy dojazd autostradą. Samo lotnisko dosyć duże. Z terminalu 1 autobus do terminalu 2. Przejazd autobusem bezpłatny. Terminal 2 to w zasadzie Terminal EasyJet. Tylko samoloty tej linii stąd startują. Oraz tu lądują . Ogólnie ok, polecam wszystkim.
22-08-2019

mówi:
brak dostępności zamawianego samochodu jest odbierane przeze mnie i wielu klientów jako trik stosowany przez was. Nie oferujcie jeśli nie macie lub nie możecie udostępnić klientowi danego modelu. Wstyd. Pzdr.