Wypozyczalnia samochodow Mediolan Malpensa lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Klienci nas uwielbiają
Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Dokonaj darmowej zmiany
Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Bez dodatkowych opłat

Wypozyczalnia samochodow Mediolan Malpensa lotnisko

Wypozyczalnia samochodow Mediolan Malpensa lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Mediolan Malpensa lotnisko

Lotnisko Mediolan Malpensa (IATA: MXP, ICAO: LIMC), poprzednio nazywane Aeroporto Città di Milano, jest największym portem lotniczym w Mediolanie i jednym z trzech lotnisk w metropolii mediolańskiej, obok lotniska Milan Linate i Orio al Serio. Lotnisko obsługuje ponad 19 milionów pasażerów rocznie i znajduje się 21 miejscu na liście najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie pod względem liczby pasażerów. Jest również jednym z najważniejszych międzynarodowych portów lotniczych we Włoszech. Port lotniczy Malpensa ma dwa terminale i trzy pasy startowe. Malpensa jest największą bazą linii lotniczych EasyJet, poza granicami Wielkiej Brytanii, znajdującą się w terminalu 2. Do pozostałych linii lotniczych obsługujących lotnisko zaliczyć można: Aer Lingus do Dublina, Alitalia do Miami i Nowego Jorku, British Airways do Londynu Heathrow, KLM do Amsterdamu i wiele więcej.

Wypożyczalnia samochodu na lotnisku Malpensa

Wypożyczanie samochodu na lotnisku Malpensa jest preferowane przez turystów podróżujących do Mediolanu ze względu na wygodę i przystępne ceny za wynajem samochodów. Lotnisko położone jest 48 km na północny zachód od centrum Milanu. Podróż do centrum miasta zajmuje około 50 minut i z łatwością można tam dotrzeć wynajętym samochodem samochodem, podążając za znakami SS336 na autostradę A8. Na lotnisku Milan Malpensa znajduje się wiele firm oferujących wynajem samochodów, w tym: Auto Europa, Avis, EasyCar, Europcar, Hertz, Maggiore, Sixt, Targa Rent, Thrifty-Italy by Car i Tirreno. Ponieważ w sezonie wakacyjnym port lotniczy może być dosyć tłoczny, najlepiej zarezerwować samochód na lotnisku Malpensa z wyprzedzeniem i tylko go odebrać po przylocie. Możesz wynająć samochód na lotnisku Mediolan Malpensa, korzystając z międzynarodowego brokera wynajmu samochodów holidaycars.com. Dzięki rozbudowanej sieci dostawców we Włoszech, jest on w stanie zaoferować niższe stawki i doskonałą jakość.

Udogodnienia dostępne na lonisku Malpensa w Mediolanie(MXP):


Kontakt

Międzynarodowy port lotniczy Mediolan Malpensa
21010 Varese
Włochy

Kody lotniska

Kod lotniska: MXP
Kod lotniska ICAO: LIMC
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Mediolan Malpensa lotnisko

Nasi klienci ocenili Mediolan Malpensa lotnisko przeciętnie na 7.5 na podstawie 2 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

15-10-2021

mówi:
Blisko Turynu. Można stąd dotrzeć na mecz Juventusu. Łatwy dojazd autostradą. Samo lotnisko dosyć duże. Z terminalu 1 autobus do terminalu 2. Przejazd autobusem bezpłatny. Terminal 2 to w zasadzie Terminal EasyJet. Tylko samoloty tej linii stąd startują. Oraz tu lądują . Ogólnie ok, polecam wszystkim.
22-04-2021

mówi:
brak dostępności zamawianego samochodu jest odbierane przeze mnie i wielu klientów jako trik stosowany przez was. Nie oferujcie jeśli nie macie lub nie możecie udostępnić klientowi danego modelu. Wstyd. Pzdr.