Wypozyczalnia samochodow Los Angeles lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Idade do condutor: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Zmień lub anuluj rezerwację za darmo

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Los Angeles lotnisko

Jeśli nie znasz jeszcze dobrze miasta pobytu, zapoznaj się dokładnie z lokalnymi przepisami ruchu drogowego.

Bez względu na to, czy chcesz poznać miasto Los Angeles lotnisko w samochodzie rodzinnym, w kabriolecie czy w mini. W serwisie HolidayCars.com zawsze znajdziesz idealny samochód do wypożyczenia dostosowany do Twojego budżetu i osobistych potrzeb.

Los Angeles lotnisko jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie spokojnego wypoczynku. Wsiądź do samochodu, zostaw za sobą zgiełk miasta i odkryj najpiękniejsze zakątki i tajemnice okolicy.

Różne punkty wynajmu samochodów oferują różne warunki. W serwisie HolidayCars.com możesz łatwo porównać wszystkie wypożyczalnie w mieście Los Angeles lotnisko, aktualną dostępność samochodów oraz oferowane warunki usługi.

Wskazówka: wynajmij samochód z możliwie największym wyprzedzeniem. Co najważniejsze, wynajmij samochód przed szczytem sezonu. Ceny mogą się znacznie różnić, lecz jeśli zarezerwujesz samochód z wyprzedzeniem, ostatecznie za wypożyczenie zapłacisz mniej.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Los Angeles lotnisko

Nasi klienci ocenili Los Angeles lotnisko przeciętnie na 9.7 na podstawie 3 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

27-07-2017

mówi:
Wszystko czytelne i przejrzyste. Czysto. Mimo dużego ruchu wszystko sprawnie. Niezłe zaplecze socjalne. Dużo miejsc siedzących. Informacje o lotach podawane także w językach krajów docelowych. Także po Polsku.
02-02-2017

mówi:
Mając samochód, nie sposób pominąć Hollywood, tym bardziej, że w okolicach Dolby Theather, gdzie wręcznae są Oscary znajduje się bardzo wygodny, wielopoziomowy podziemny parking. Jego cena jest w granicach rozsądku jak na tak uczęszczane miejsce. Stamtąd przez Beverly Hills można dostać się do Santa Monica. Tam znajduje się słynne molo, gdzie miała swój koniec kultowa Route 66. Polecam wizytę na plaży o zachodzie słońca i spacer po molo o zmroku w świetle licznych neonów. Dla nas Los Angeles było też bazą wypadową do 2500-kilometrowej podrózy samochodem po Kaliforni. Od krótkiej wizyty w Meksyku (uwaga - potrzebne zezwolenie wypożyczalni na przekroczenie granicy) przez Park Narodowy Sekwoi, Golden Bridge w San Francisco i powrót malowniczą Pacific Coast Highway 1. Wszystko zależy od ilosci czasu, jaki się posiada. Zapewniam, że każda jego ilość okaże się zbyt mała.
03-04-2016

mówi:
Just rent a car in good rental campany and travel accros whole west coast. Everything there to me is fabulous