Wypozyczalnia samochodow Los Angeles lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Los Angeles lotnisko

Jeśli nie znasz jeszcze dobrze miasta pobytu, zapoznaj się dokładnie z lokalnymi przepisami ruchu drogowego.

Bez względu na to, czy chcesz poznać miasto Los Angeles lotnisko w samochodzie rodzinnym, w kabriolecie czy w mini. W serwisie HolidayCars.com zawsze znajdziesz idealny samochód do wypożyczenia dostosowany do Twojego budżetu i osobistych potrzeb.

Los Angeles lotnisko jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie spokojnego wypoczynku. Wsiądź do samochodu, zostaw za sobą zgiełk miasta i odkryj najpiękniejsze zakątki i tajemnice okolicy.

Różne punkty wynajmu samochodów oferują różne warunki. W serwisie HolidayCars.com możesz łatwo porównać wszystkie wypożyczalnie w mieście Los Angeles lotnisko, aktualną dostępność samochodów oraz oferowane warunki usługi.

Wskazówka: wynajmij samochód z możliwie największym wyprzedzeniem. Co najważniejsze, wynajmij samochód przed szczytem sezonu. Ceny mogą się znacznie różnić, lecz jeśli zarezerwujesz samochód z wyprzedzeniem, ostatecznie za wypożyczenie zapłacisz mniej.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Los Angeles lotnisko

Nasi klienci ocenili Los Angeles lotnisko przeciętnie na 9.8 na podstawie 5 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

03-02-2020

mówi:
Los Angeles zaskakujące, niesamowite. Każda dzielnica inna, ciekawa. Wzgórza na których znajduje się napis Hollywood energetyzujące. Piękne widoki i plaże. Dobre miejsce wypadowe do San Diego i Las Vegas. Naprawdę warto odwiedzić i podstawa to auto gdyż komunikacja miejska praktycznie jest słabo dostępna
13-03-2019

mówi:
Polecam wynajem samochodu do podrozy w Kalifornii ! Wypozyczalnia oraz pracownicy na najwyzszym poziomie.
27-07-2017

mówi:
Wszystko czytelne i przejrzyste. Czysto. Mimo duzego ruchu wszystko sprawnie. Niezle zaplecze socjalne. Duzo miejsc siedzacych. Informacje o lotach podawane takze w jezykach krajów docelowych. Takze po Polsku.
02-02-2017

mówi:
Majac samochód, nie sposób pominac Hollywood, tym bardziej, ze w okolicach Dolby Theather, gdzie wrecznae sa Oscary znajduje sie bardzo wygodny, wielopoziomowy podziemny parking. Jego cena jest w granicach rozsadku jak na tak uczeszczane miejsce. Stamtad przez Beverly Hills mozna dostac sie do Santa Monica. Tam znajduje sie slynne molo, gdzie miala swój koniec kultowa Route 66. Polecam wizyte na plazy o zachodzie slonca i spacer po molo o zmroku w swietle licznych neonów. Dla nas Los Angeles bylo tez baza wypadowa do 2500-kilometrowej podrózy samochodem po Kaliforni. Od krótkiej wizyty w Meksyku (uwaga - potrzebne zezwolenie wypozyczalni na przekroczenie granicy) przez Park Narodowy Sekwoi, Golden Bridge w San Francisco i powrót malownicza Pacific Coast Highway 1. Wszystko zalezy od ilosci czasu, jaki sie posiada. Zapewniam, ze kazda jego ilosc okaze sie zbyt mala.
03-04-2016

mówi:
Just rent a car in good rental campany and travel accros whole west coast. Everything there to me is fabulous