Wypozyczalnia samochodow Lizbona lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Idade do condutor: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Zmień lub anuluj rezerwację za darmo

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Lizbona lotnisko

Wwynajem samochodów Lizbona lotnisko

Port lotniczy w Lizbonie (LIS), znany jako Lisbon Portela Airport, to główna międzynarodowa brama do Portugalii. Dzięki dwóm głównym pasom startowym jest on jednym z największych portów lotniczych w Europie Południowej. Lotnisko jest położone siedem kilometrów na północny wschód od stolicy Portugalii, Lizbony, dzięki czemu łatwo do niego dojechać samochodem lub za pomocą transportu publicznego. Drugi terminal z nowym bramkami, rękawami lotniczymi i miejscami postojowymi znacznie ułatwia obsługę rosnącej liczby pasażerów. To główny hub linii TAP Portugalia. Ponadto lotnisko obsługuje linie Easyjet SATA International, Luzair, euroAtlantic Airways, Hifly, Portugália, AirFrance oraz White Airways.

Rozpocznij swoją podróż samochodem bezpośrednio z lotniska w Lizbonie

Pasażerowie zainteresowani wypożyczeniem samochodu na lotnisku w Lizbonie mogą skorzystać z usług wielu firm oferujących wynajem samochodu i działających na jego terenie, w tym AA Castanheira/Budget, Auro Rent, Auto Jardim, Avis, Europcar, Hertz, National, Alamo czy Sixt. Ich punkty, w których można dokonać wynajmu, znajdują się w hali przylotów. Jednak aby mieć pewność, że nie przepłaci się za wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Lizbonie, lepiej zająć się tym jeszcze przed wyruszeniem na wakacje. Aby zaoszczędzić na wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Lizbonie, warto skorzystać z usług brokera wynajmu aut, np. holidaycars.com. Ze względu na współpracę z wieloma dostawcami usług wynajmu samochodów, holidaycars.com jest w stanie zaoferować swoim klientom tańsze stawki i zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług. Odbierając samochód na lotnisku w Lizbonie pamiętaj o przeczytaniu wszystkich warunków wypożyczenia przed podpisaniem umowy w punkcie wynajem samochodu.

Lotnisko w Lizbonie (LIS) zostało wyposażone w następujące udogodnienia:


Kontakt

Lisbon Portela Airport
Alameda das Comunidades Portuguesas
1700-007 Lisboa
Portugalia

Kody lotnisk

Kod lotniska IATA: LIS
Kod lotniska ICAO: LPPT
Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Lizbona lotnisko

Nasi klienci ocenili Lizbona lotnisko przeciętnie na 9.6 na podstawie 9 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

31-07-2017

mówi:
1. Zawsze planuj wszystko odpowiednio wcześniej, szczególnie w szczycie sezonu. 2. Nie daj się ponieść złym emocjom. Analizuj wszystko na chłodno w sytuacjach krytycznych. 3. Portugalia jest przepiękna, więc na miejscu więcej improwizuj aby zobaczyć więcej. 4. Alcobaca, Batalha i Tomar - trzy klasztory, które robią ogromne wrażenie. 5. Koniecznie będąc gdziekolwiek w Portugalii wypij pyszną kawę i zjedz do tego pastel de nata. 6. Przepiękne plaże na południu. Najpiękniejsze jakie widziałem.
12-07-2017

mówi:
Przed podróżą oczywiście koniecznie należy sprawdzić w Internecie największe atrakcje. Warto zapisać sobie ich lokalizację GPS, bardzo ułatwia to późniejsze zwiedzanie. Zawsze przed podrożą warto zweryfikować koszt połączeń internetowych na telefonie, doinstalować dodatkowe aplikacje upraszczające poruszanie się. Pamiętaj o ładowarkach, i bardzo często przydaje się również przedłużacz. Często w hotelach jest jedno lub dwa wolne gniazdka a podróżując w parze i mając do naładowania sprzed - absolutnie się to przydaje!
23-04-2017

mówi:
Klifowe wybrzeże na południu, cudowne Porto, twierdze przy granicy z Hiszpanią, bibliotekę w Coimbrze, gaje oliwne i dęby korkowe. Koniecznie należy zjeść bacalau z szynką oraz sardynki z grilla a do tego popić vihno verde.
17-02-2017

mówi:
Ja mieszkałem w Coimbra ze względu na zwiedzanie całej Portugalii. To miasto jest praktycznie w centrum kraju. Posiada wiele zabytków oraz bliskość do oceanu.
22-08-2016

mówi:
Ocean. Zoomarine. Algarve. Kajaki itp.
26-07-2016

mówi:
ładny kraj, bardzo drogie autostrady.
10-08-2015

mówi:
Wypróbować vinho verde, pyszne świeże ryby i owoce morza. Polecam bilet turystyczny i poruszanie się po Lizbonie komunikacją publiczną.
19-07-2015

mówi:
Piekne miasto, mnóstwo rzeczy do zobaczenia, ale portugalczycy nie są skorzy do pomocy.
12-07-2015

mówi:
przynajmniej 2 tygodnie pobytu!!!! sprawny samochód i odpowiedni ludzie gotowi do zwiedzania Portugalii. Na pewno tu wrócę!