Oto kiralama Sarajevo havalimanı

Kiralık aracınızı arayın, kıyaslayın ve ayırtın

Alınacak yer
 Farklı iade ofisi mi?
   Sürücünün yaşı: 25-70
   Yaşadığım yer: Amerika Birlesik Devletleri
Araç kiralama kıyasla
Popüler varış noktaları: Saraybosna, Mostar, Tuzla, Banja Luka
Dünya genelindeki 30.000 üzeri noktadaki 800'ün üzerindeki farklı tedarikçi sitesinden fiyatları kıyaslarız
Müşterilerimiz bizi seviyorlar

1 milyonun üzerinde müşterimiz, onlar için en iyi araç kiralama teklifini ayırttığımız için bize güveniyor

Ücretsiz değiştirin

Teslim almadan önceki 48 saate kadar

İlave ücret yok

Kredi kartı ücretleri veya rezervasyon ücretleri gibi ilave ücretleri hesaplamayız

Oto kiralama Sarajevo havalimanı

Oto kiralama Saraybosna Uluslararası Havalimanı

Gezginciler, Bosna Hersek'e yolculuk mu planlıyorsunuz? Bu nefes kesen Avrupa ülkesini arabayla keşfedin! Bosna Hersek'e seyahatinizi ayırtırken sadece Holiday Cars'ın yardımıyla önceden araba ayırtın. Saraybosna Uluslararası Havalimanı'nda uygun fiyatlarda en iyi araba kiralamaları bulmanıza yardımcı olacağız. İster daha küçük ister daha ucuz ister büyük aile arabası tercih edin, Holiday Cars, Saraybosna Uluslararası Havalimanı'nda bulunan tüm en iyi şirketleri karşılaştırır. Ayrıca, saklı ücretlere şaşırmazsınız.

Saraybosna Uluslararası Havalimanı

Saraybosna Uluslararası Havalimanı, Bosna Hersek'teki ana uluslararası havalimanıdır. Butmir 'yörekentinde' tren istasyonunun 6,1 km güneybatısında bulunmaktadır. Havalimanından şehir merkezine gitmek yaklaşık 20 dakika sürer. Butmir Havalimanı veya sadece SJJ olarak da bilinen havalimanı 1930 yılında inşa edilmiş olup hem dış hatlarda hem de iç hatlarda faaliyet gösteren 21 havalimanına sahiptir. Daha sık faaliyet gösteren hava yolu markaları Scandinavian SAS, Croatia Airlines, Austrian Airlines ve United hava yollarıdır. Saraybosna Uluslararası Havalimanı'nda 2017 yılında büyük bir terminal genişlemesi yapılmıştır.
Havalimanında, restoran ve kafeterya, Duty Free (Gümrüksüz Satış) mağazaları, internet kioskları ve business ve VIP salonları gibi pek çok tesis bulunmaktadır. Elbette, seyahat edenler, ATM'ler, postane, döviz bürosu ve ilk yardım tesisleri gibi çeşitli hizmetlerden yararlanabilir.

Saraybosna'da arabayla yapılacak şeyler

Bosna Hersek, güneydoğu Avrupa'nın kalbinde yer alan kalp şeklinde topraklar ve ziyaret etmek için güvenli bir ülkedir. Bu çarpıcı derecede güzel ülke çok çeşitli manzara, kültür, gelenek ve insanlar sunar. Saraybosna havalimanında Holiday Cars ile araba ayırttığınızda ülkeyi bir tatilde özgürce keşfedebilirsiniz. Bu şekilde, toplu taşımalara güvenmek zorunda kalmazsınız ve özgürce ailenizle veya arkadaşlarınızla konaklamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bosna Hersek, her turist türüne uygun pek çok büyüleyici destination sunar. En ilginç ve çekici alanlar bu küçük ülkenin kültürel ve doğal mirasının muhteşem bir karışımıdır. Seyahat edenler, Şehrin Tarihi Kısmı olan 'Başçarşı', Mostar Köprüsü ve Sutjeska National Park gibi yerleri ziyaret edebilirler. Diğer görülmesi gereken yerler ise 16. yüzyıl tarikat manastırı Tekke, Jahorina Dağı, Kravitse Şelalesi ve Kraljeva Sutjeska'dır. Bosna Hersek'te kendiniz deneyimleyebileceğiniz bol miktarda tarih vardır. Biraz plaj zamanı için Bosna Hersek'in küçük dupduru Adriyatik sahil şeridi vardır.

Saraybosna Uluslararası Havalimanında'ki araba kiralama tesisleri

Saraybosna Havalimanı'nda araba kiralama Holiday Cars'ın yardımıyla sadece kullanışlı değil aynı zamanda çok kolaydır. Ayrıca, Saraybosna Havalimanı'nda pek çok araba kiralama şirketi bulunmaktadır. Havalimanında veya yakınlarında oto kiralama ofisi bulunduğunda uçmak ve araba kullanmak kolaydır. Kiralık arabanızın şirketi arabanızın inişten hemen sonra hazır olacağını garanti eder. Oto kiralama için mevcut olan bu şirketler şunlardır:

Climate Sarajevo

Bosna Hersek, deniz kenarında düz kıyı şeridiyle Akdeniz iklimi taşımaktadır. Yumuşak, genellikle ılık ve ılımandır. Yaz havasını seviyorsanız Bosna Hersek'i ziyaret etmek için ideal zaman Haziran ile Eylül arasındadır. Bu Akdeniz iklimi yazın plaj yaşamı için mükemmeldir!

Sarajevo havalimanı yakınındaki havalimanları

Sarajevo havalimanı için ipuçları ve deneyimler

Müşterilerimiz Sarajevo havalimanı'a 5 puan üzerinden ortalama 10.0 puan verdi ve bunlar en yeni ipuçları, deneyimler ve öne çıkanlar.

20-01-2020

diyor:
rezervasyon yapılan saatte havaalanında karşılama yapıldı , gayet kibar ve düzgün birisiydi , araç yüksek model ve istenilen aracın bir üstüydü
29-11-2018

diyor:
Dost canlısı kardeş Ülkenin güzel Guma X çalışanlarından araç kiralamakla yapabileceğiniz en doğru işlerden birini yapmış olursunuz. Benden söylemesi
18-02-2018

diyor:
1 Tl geçiyor bu ülkede 2 yabanci dil bilmenize gerek yok türkçe her yerde 3 alkollü içkili yer sikintili 4 konjik köprüsünü mutlaka görün 5 umut tünelini görün 6 mostar i kesinlikle görmelisiniz 7 bosnak böreginin yogurtlu ve hafif sarimsaklisini tercih edin 8 Basçarsi da ara sokaklara dalin 9 saraybosnaya girerken Bursa yi göreceksiniz sakin sasirmayin
14-07-2017

diyor:
Havalimani güzel. Nur araç kiralama sizi kapida kagitla karsiliyor ama siz ofislerini ariyorsunuz. Ofisleri yok. Disarida küçük bir kulubede ve havalimaninin yakininda bir otoparkta hizmet veriyorlar
03-02-2017

diyor:
Mutlaka mostari ziyaret edin