Wypozyczalnia samochodow Las Palmas lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Palma de Mallorca, Barcelona, Malaga, Alicante, Ibiza, Madryt, Teneryfa, Mahón
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Las Palmas lotnisko

Na co czekasz? Porównaj ceny wypożyczenia samochodu w mieście Las Palmas lotnisko w serwisie HolidayCars.com, aby zapewnić sobie beztroskie wakacje.

Prawdopodobnie nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, ale na ceny wypożyczenia samochodu wpływ mają popyt i podaż. Planujesz wyjechać na wakacje w szczycie sezonu? Wynajmij samochód z wyprzedzeniem za niższą cenę.

Styl jazdy lokalnych kierowców może się znacznie różnić od Twojego. Zaleca się dostosowanie stylu jazdy do zwyczajów obowiązujących w mieście Las Palmas lotnisko.

Do miasta Las Palmas lotnisko można bardzo łatwo dostać się samolotem i samochodem. W tym celu radzimy wybrać jedną z naszych agencji wynajmu samochodów z biurem zlokalizowanym bezpośrednio na lotnisku. Jeśli przylatujesz na miejsce samolotem, możesz wówczas wygodnie odebrać wypożyczony samochód na lotnisku. Stamtąd możesz pojechać do hotelu lub apartamentu. Pod koniec pobytu po prostu zwrócisz samochód na lotnisku.

Wskazówka: wynajmij samochód z możliwie największym wyprzedzeniem. Co najważniejsze, wynajmij samochód przed szczytem sezonu. Ceny mogą się znacznie różnić, lecz jeśli zarezerwujesz samochód z wyprzedzeniem, ostatecznie za wypożyczenie zapłacisz mniej.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Las Palmas lotnisko

Nasi klienci ocenili Las Palmas lotnisko przeciętnie na 9.7 na podstawie 3 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

06-07-2016

mówi:
Palmitos park. Równe nublo
03-03-2016

mówi:
Polecam w Gran Canarii Pico de las Nieves -mozna zaparkowac przed samym szczytem, Roque Nublo- sciezka za Ayacate ,Agaete, Teror, Mogan i Puerto de Mogan,Soria, Fataga,Dunas de Maspalomas,Cenobio de Valeron, Aguimes, Guayadeque wawóz, slynna droga GC 200
03-02-2016

mówi:
wyspa super i nad wyraz ciepla jak na pore roku, woda w oceanie równiez.Pare miejsc godnych uwagi (wawóz, kanion, ogród botaniczny, plaze na poludniu - 3-4 dni i mozna samochodem zwiedzic wszystko.