Wypozyczalnia samochodow Mediolan

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Mediolan

Jeśli nie znasz jeszcze dobrze miasta pobytu, zapoznaj się dokładnie z lokalnymi przepisami ruchu drogowego.

Bez względu na to, czy chcesz poznać miasto Mediolan w samochodzie rodzinnym, w kabriolecie czy w mini. W serwisie HolidayCars.com zawsze znajdziesz idealny samochód do wypożyczenia dostosowany do Twojego budżetu i osobistych potrzeb.

Mediolan jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie spokojnego wypoczynku. Wsiądź do samochodu, zostaw za sobą zgiełk miasta i odkryj najpiękniejsze zakątki i tajemnice okolicy.

Różne punkty wynajmu samochodów oferują różne warunki. W serwisie HolidayCars.com możesz łatwo porównać wszystkie wypożyczalnie w mieście Mediolan, aktualną dostępność samochodów oraz oferowane warunki usługi.

Wynajem samochodu jest też doskonałym sposobem na poznanie wszystkich pięknych miejsc w tej okolicy. Dysponując samochodem, możesz łatwo wybrać własną trasę, optymalnie wykorzystując czas.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Mediolan

Nasi klienci ocenili Mediolan przeciętnie na 10.0 na podstawie 1 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

09-09-2016

mówi:
Mediolan jest bardzo ladnym miastem w którym napewno trzeba zobaczyc i zwiedzic katedre w Centrum miasta oraz pospacerowac uliczkami które znajduja sie w poblizu. Ciekawym miejscem jest takze Galeria Vittorio Emanuelle II oraz Galeria Sztuki d'Arte Moderna. Bardzo piekna budowla zachwycajaca swym unikanym bogactwem architektonicznym. Niepodal znajduje sie slynna Opera La Scala z bardzo gwarnym placem gdzie sporo turystów oraz mieszkanców sie spotyka. Warto taze zobaczyc i pospacerowac wsród ogrodów i parków np. Pinakoteka Brera gdzie w wyznaczonych miejcsach od maniotem mozna sobie w przerwie potanczyc przy muzyce. Dla bardziej aktywnych w Mediolanie znajduja sie stadiony pilkarskie slynnych klubów: np Stadion Giuseppe Meazzy oraz San Sirro naprawde warto zobaczyc - szczególnie kiedy odbywaja sie derby Mediolany serii A. Ciekawym obiektem jest takze Bosco Verticale - mozna powiedziec park na wysokim wiezowcu cos zjawiskowego. Na koniec dnia kiedy sily nas pouszczaja mozemy spedzic wesole chwile wsród znajomych przy kanale wodnym - Navigli gdzie mozna roskoszowac i delektowac wspanialymi potrwami kuchni wloskiej oraz mediolanskiej. Móglbym wymieniac jeszcze wiele zabytków, ale w czasie naszego krótkiego pobytu w Mediolanie zobaczylismy to na ile starczylo nam czasu. Spacerowalismy róznymi uliczkami których nie mozna znalezc w przewodnikach a przykuwaly nasza uwage.Wsród tych ulic znajduja ulice handlowe na których mozna znalezc sklepy znanych projektanów i nie tylko. Pozdra