Wypozyczalnia samochodow Mediolan

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Idade do condutor: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Zmień lub anuluj rezerwację za darmo

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Mediolan

Jeśli nie znasz jeszcze dobrze miasta pobytu, zapoznaj się dokładnie z lokalnymi przepisami ruchu drogowego.

Bez względu na to, czy chcesz poznać miasto Mediolan w samochodzie rodzinnym, w kabriolecie czy w mini. W serwisie HolidayCars.com zawsze znajdziesz idealny samochód do wypożyczenia dostosowany do Twojego budżetu i osobistych potrzeb.

Mediolan jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie spokojnego wypoczynku. Wsiądź do samochodu, zostaw za sobą zgiełk miasta i odkryj najpiękniejsze zakątki i tajemnice okolicy.

Różne punkty wynajmu samochodów oferują różne warunki. W serwisie HolidayCars.com możesz łatwo porównać wszystkie wypożyczalnie w mieście Mediolan, aktualną dostępność samochodów oraz oferowane warunki usługi.

Wynajem samochodu jest też doskonałym sposobem na poznanie wszystkich pięknych miejsc w tej okolicy. Dysponując samochodem, możesz łatwo wybrać własną trasę, optymalnie wykorzystując czas.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Mediolan

Nasi klienci ocenili Mediolan przeciętnie na 10.0 na podstawie 1 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

09-09-2016

mówi:
Mediolan jest bardzo ładnym miastem w którym napewno trzeba zobaczyć i zwiedzić katedre w Centrum miasta oraz pospacerować uliczkami które znajdują się w pobliżu. Ciekawym miejscem jest także Galeria Vittorio Emanuelle II oraz Galeria Sztuki d'Arte Moderna. Bardzo piekna budowla zachwycająca swym unikanym bogactwem architektonicznym. Niepodal znajduje się słynna Opera La Scala z bardzo gwarnym placem gdzie sporo turystów oraz mieszkańców sie spotyka. Warto taże zobaczyć i pospacerować wśród ogrodów i parków np. Pinakoteka Brera gdzie w wyznaczonych miejcsach od maniotem można sobie w przerwie potańczyć przy muzyce. Dla bardziej aktywnych w Mediolanie znajdują się stadiony piłkarskie słynnych klubów: np Stadion Giuseppe Meazzy oraz San Sirro naprawdę warto zobaczyć - szczególnie kiedy odbywają sie derby Mediolany serii A. Ciekawym obiektem jest także Bosco Verticale - można powiedzieć park na wysokim wieżowcu coś zjawiskowego. Na koniec dnia kiedy siły nas pouszczają możemy spędzić wesołe chwile wśród znajomych przy kanale wodnym - Navigli gdzie można roskoszować i delektować wspaniałymi potrwami kuchni włoskiej oraz mediolańskiej. Mógłbym wymieniać jeszcze wiele zabytków, ale w czasie naszego krótkiego pobytu w Mediolanie zobaczyliśmy to na ile starczyło nam czasu. Spacerowaliśmy różnymi uliczkami których nie można znależć w przewodnikach a przykuwały naszą uwagę.Wśród tych ulic znajdują ulice handlowe na których można znależć sklepy znanych projektanów i nie tylko. Pozdra