Wypozyczalnia samochodow Palermo lotnisko

Wyszukaj, porównaj oferty i zarezerwuj samochód na wynajem

Miejsce odbioru
 Chcesz oddać samochód w innym biurze?
   Wiek kierowcy: 25-70
   Mieszkam w(e): Stany Zjednoczone
Porównaj ceny wynajmu samochodów
Popularne miejsca docelowe: Rzym, Mediolan, Katania, Olbia, Palermo, Cagliari, Neapol, Bergamo
Porównujemy ceny z ponad 800 różnych witryn wypożyczalni samochodów w ponad 30 000 lokalizacji na całym świecie
Klienci nas uwielbiają

Zaufało nam ponad 1 milion klientów, którzy zarezerwowali u nas samochód do wynajęcia na najlepszych warunkach

Dokonaj darmowej zmiany

Do 48 godzin przed odbiorem

Bez dodatkowych opłat

Nie naliczamy dodatkowych opłat, takich jak prowizja za korzystanie z karty kredytowej lub koszty rezerwacji

Wypozyczalnia samochodow Palermo lotnisko

Wynajem samochodu jest doskonałym sposobem na zwiedzanie miasta Palermo lotnisko.

Prawdopodobnie nigdy się nad tym nie zastanawiałeś, ale na ceny wypożyczenia samochodu wpływ mają popyt i podaż. Planujesz wyjechać na wakacje w szczycie sezonu? Wynajmij samochód z wyprzedzeniem za niższą cenę.

Styl jazdy lokalnych kierowców może się znacznie różnić od Twojego. Zaleca się dostosowanie stylu jazdy do zwyczajów obowiązujących w mieście Palermo lotnisko.

Na miejscu może się okazać, że oznakowanie różni się od systemu stosowanego w Twoim kraju. Uważaj więc, aby prowadzić samochód ostrożnie. Nie spiesz się i zwracaj szczególną uwagę na znaki drogowe.

Wskazówka: wynajmij samochód z możliwie największym wyprzedzeniem. Co najważniejsze, wynajmij samochód przed szczytem sezonu. Ceny mogą się znacznie różnić, lecz jeśli zarezerwujesz samochód z wyprzedzeniem, ostatecznie za wypożyczenie zapłacisz mniej.

Porady i doświadczenia naszych klientów dotyczące miejsca Palermo lotnisko

Nasi klienci ocenili Palermo lotnisko przeciętnie na 9.0 na podstawie 3 ocen. Poniżej podane są najnowsze porady, doświadczenia klientów i główne atrakcje.

27-02-2019

mówi:
Sycylia jest super miejscem zarówno na krótkie jak i dłuższe wakacje. Dobre drogi i ich ilość zachęcają do podróżowania przez wyspę samochodem. Z pewnością należy unikać wjazdu do większych miast. Kultura jazdy Sycyliczyków jest zgoła inna od standardu co może zakończyć się w najlepszym wypadku otarciem. Jedzenie super, głównie w dużym mieście. Tzw street food jest obowiązkowe do zaliczenia. Korzystałem z prywatnych kwater - działa bardzo dobrze, ceny poza sezonem bajecznie niskie. Nie polecam lokalnych wypożyczalni samochodów, z pewnością nie Green Motion.
30-09-2018

mówi:
Transfer z lotniska i na lotnisko. Wszystko ok. wg wcześniejszych umów. Obsługa mówiąca po angielsku, włoski język jest bardzo ładny. Wszyscy w wypożyczalni pozytywnie nastawieni na klienta, uprzejmi. Samochód sprawny, prawie nowy. W miare tanio. Polecam każdemu tę Firmę.
14-08-2016

mówi:
Palermo,Cefalu, Trapani, Enna i wiele innych.